Skocz do zawartości
Primorac

Sterowanie hydrauliką DF Agrotron

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Primorac    34

Witam! Posiadam ciagnik DF Agrotron M600, na wiosne nabylem zestaw uprawowo-siewny. W zestawie do siewu mam 5 przewodów hydraulicznych (2 do sterowania wałem w agregacie, 2 do znacznikow w siewniku i 1 do hydropacku). Problem polega na tym ze w ciagniku sa tylko dwie dźwignie do sterowania hydraulika a wyjść z tylu jest 8 (4 z lewej strony i 4 z prawej) wyzej wymienionymi dźwigniami noge stefowac tylko prawa strona a lewa juz nie. Czy jest opcja zeby sterowac jakos lewa strona bo do tej pory bylem zmuszany rezygnować albo z regulacji walu albo ze sterowania znacznikami

Mikos22    2

Witaj. Te dźwignie na pewno pracują lewo-prawo, przód tył, czyli na dźwignie wychodzi 2 sekcje, dwie dzwignie-8 wyjść. Co prawda jeździłem modelem k430 i z tego co kojarzę jest blokada na dźwigniach, trzeba chyba podnieść mieszek lub wcisnąć, lub przesunąć wsuwke, lub inaczej, kombinuj, nie pamiętam dokładnie, ale jest to intuicyjne, proste, najlepiej niech wypowiedzą się posiadacze DF :)

ton16    2

jak się nie mylę, powinieneś mieć 3 dźwignie od hydrauliki, w jednej sterowanie 2 parami hyd. a dwie pojedyncze, tak jak na tym zdjęciu ( niebieskie gałki)

https://www.google.pl/search?q=DF+Agrotron+M600&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwimr7TwluzOAhXBE5oKHf3UC5QQ_AUICCgB&biw=1252&bih=578#imgdii=1frKRQn0vZOq2M%3A%3B1frKRQn0vZOq2M%3A%3Bez0Dpl5Pgx2kyM%3A&imgrc=1frKRQn0vZOq2M%3A
no chyba, że ma joystick, to wtedy masz elektrozawory.

Wiadomość z agroFakt.pl

ton16    2

a co do tych gałek to podnosi się ten plastikowy uchwyt, (czy jak to nazwać), i  też się go obraca, trzeba się pobawić to się rozgryzie co do czego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fokmen
      Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?
    • Przez jd6220
      witam. mam problem z moim agrofarmem 420 z przebiegiem około 1000h chodzi o dymienie na niebiesko lub niebiesko czarno po rannym odpaleniu po nocy dymienie nastepuje podczas rozruchu i po max 5sek. ustaje później jak już przestoji caly dzień i zapale go poznym popołuniem to jjuz tego dymku nie ma a dzisiaj jak 2 razy grzałem swiece to puścił sadze oraz trochę czarnawo-niebieskawy dym jak już ruszyłem z miejsca i dalem trochę gazu to pojawił się ciemno niebieski dym ale tez na pare sekund czy to jest wina uszczelniaczy zaworowych? czy może nie cos z wtryskiwaczami lub turbina? bo potem  już wszystko jest ok nie zauważyłem żeby olej znikal na bagietce
    • Przez Sybekkk
      Witam, kupiłem niedawno Deutz Fahr Agrotron 4.85. Problem z jakim się tutaj zwracam jest następujący: otóż strzałka wskaźnika paliwa po włączeniu zapłonu idzie na full i jak dojdzie to opada i nie pokazuje ile jest paliwa tylko ciągle jest na dole już później jak opadnie. Początkowo myślałem, że to wina pływaka, ale odłączyłem pływak, sprawdziłem czy jakoś inaczej wskaźnik będzie działał i jest to samo, że idzie strzałka do góry i opada, jakieś pomysły lub sugestie co do tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc