masa24

nawigacja do jazdy rownolegles

Polecane posty

masa24    2343

witam, chcialbym zainwestowac w najprostsza nawigacje ale kompletnie nie mam pojecia co jest warte uwagi.  potrzebuje to do prostego przejazdu opryskiwaczem i nic wiecej.   zadnych bajerow , sterowania kierownicy itp

 

jest nawigacja trimble za 6000  oraz tee jet matrix 430.  ma ktos jakies doswiadczenia z tymi nawigacjami? a moze polecacie cos innego za okolo 5000 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinsar    0

witam, chcialbym zainwestowac w najprostsza nawigacje ale kompletnie nie mam pojecia co jest warte uwagi.  potrzebuje to do prostego przejazdu opryskiwaczem i nic wiecej.   zadnych bajerow , sterowania kierownicy itp

 

jest nawigacja trimble za 6000  oraz tee jet matrix 430.  ma ktos jakies doswiadczenia z tymi nawigacjami? a moze polecacie cos innego za okolo 5000 zl?

a może coś takiego jak Tablet + darmowa aplikacja GPS,  może to wystarczy - a koszt bedzie niższy, może w rodzinie ktoś ma już tablet to spróbuj zainstalowac i sprawdź w polu jak ci będzie pasowac to sobie kupisz tablet i już, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Wszystko to na telefony i tablety można sobie wsadzić, aby uzyskać dokładność potrzebna jest szybka antena z jakąś korekcją i dlatego te nawigacje są takie drogie.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Witam, ja mam do sprzedania ez-guide 500. W oryginalnym pudełku. Wszystko hula. Możliwość przeszkolenia i doradzenia w kwestiach jazdy równoległej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

Witam, ja mam do sprzedania ez-guide 500. W oryginalnym pudełku. Wszystko hula. Możliwość przeszkolenia i doradzenia w kwestiach jazdy równoległej.

 

dlaczego sprzedajesz? jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
    • Przez yacenty
      @kristofus prośba o pomoc - jak krok po kroku ustawić QGIS do pobrania map z geodezji a następnie wyznaczenia graniczników, tak aby można je było wyznaczyć na tablecie albo na dedykowanym garminie.
      Na dzień dzisiejszy mam kompa na windowsie 10 - della 10calowy tablet.
      Do tego F9P, pojedynczy moduł i do niego abonament RTN, więc mam dokładność do 2.5cm.
      Jak teraz krok po kroku skonkuforwac QGIS zeby pobrac mapy od geodetów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj