r3DolS

Traktor 70-80 KM

Polecane posty

r3DolS    0

Ostatnio z tatą myślimy o nowym traktorze zamiast mtz 80 który ma już trochę na karku. Chcemy żeby nowy traktor miał 70-80 KM i był jak najtańszy z dobrą gwarancją i miał dobry serwis ale żeby oprocentowanie nie było za duże przy pożyczce fabrycznej.


Nie ten dział przepraszam i proszę o usunięcie.  :D

Edytowano przez r3DolS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartosz0013    1

Nie wiem, jak jest teraz, ale kwiecień-czerwiec było super finansowanie fabryczne w kubocie, 0% 0% prowizji (przy kredycie na 3 lata, spłaty co pół roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol82SA    4

A do jakiej ceny?Przykładowo farmtrac 675 DT king brutto wychodzi 127.000 wersja 67 dt 121.000 plud wyposażenie dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivet    0

witam

potrzebuje ciagnika do pracy z turem( w obejsciu przy uprzataniu obornika,bez  prac w polu)

propozycja dealera

ciagnik nowy 2015rok Nh t4-75 (75KM) powerstar,( mokre sprzeglo rewers obciazki na kolach  klima  )

cena proponowana to 115tys netto za ciagnik bez tura

Pytam bardizej zawnsowanych ode mnie czy to dobra cena?

Dziek iza odp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@r3DolS Nie myślałeś może o Massey Ferguson 3060. Podam ci cenę którą sam widziałem na olx. A mianowicie cena takiego modelu wynosi około 35- 40 tys złoty.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol82SA    4

Masz tego MF? że go polecasz? co prawda seria ta jest dobrą serią ale dla też bardzo ryzykowną bym powiedział pracowałem na nim kilka razy na jakoś wykonania nie można zarzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Karol82SA No akurat nie mam tego MF. A polecić to mogę, ponieważ mój kolega ma go już od bardzo dawna i jeździłem z nim razem nawet dawał mi się parę razy przejechać :) i doszedłem do wniosku, że naprawdę za***iście się prowadzi :D Z tego co pamiętam jak sobie jechaliśmy i se tak gadaliśmy i zapytałem się jego czy mógł by go polecić to powiedział, że jest bardzo zadowolony i że nie ma co do niego żadnych zastrzeżeń :)

Więc @r3DolS Mogę ci polecić tego MF 3060 nawet z ręką na sercu i że będziesz naprawdę z niego zadowolony:) i nie po·żałujesz, że go kupiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Dobrze się prowadzi , powiadasz? Z kolegą jehaliście i Ci się dał przejechać ? I polecasz jako sprawdzoną maszynę? Super. 

 

 

A wracając do tematu.

 

Pomyśl o Kubocie. U mnie sprawuje się świetnie , spalanie niskie, mokre sprzęgło , rewers - moja ma około 400 godzin i nie mam się do czego przyczepić w stosunku jakość/cena. Gwarancja 3 lata i przeglądy w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@B3Agro Tak polecam jako sprawdzoną maszynę :)

No Kubota to też znakomita maszyna z tego co słyszałem. Ale ją się tak za dużo nie interesowałem co Massey Ferguson 3060. No ale jak piszesz, że się świetnie sprawuje to i na pewno tak jest :)

No to dużo już nabiłeś tych godzin, że aż 400. A od jak dawna masz Kubotę i jaki model jeśli nie problem wiedzieć ?

Pozdrawiam   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Kubote to mam dopiero od wiosny ale mam tez drugą 6040 z ponad 2300 godzinami na zegarze (żadnej awarii do tej pory) ale kolega pytał o nowy ciągnik więc nie opisuję 6040 której już nie można kupić nowej. 

 

Tak więc opisywanie ciągnika kolegi który na dodatek swoje już przeżył komuś kto chce kupić nowy ciągnik delikatnie mija się z celem. Chyba że chciałeś się pochwalić że ktoś dał ci się ciągnikiem "przejechać";). No ale niech będzie - wszyscy już wiemy że jeździłęś;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 Chyba że chciałeś się pochwalić że ktoś dał ci się ciągnikiem "przejechać";). No ale niech będzie - wszyscy już wiemy że jeździłęś ;).

Wiesz to jest chyba lekka przesada żebym się chwalił, że jeździłem ciągnikiem :P :P A przede wszystkim tu nie ma się czym chwalić :D

Tak po prostu tylko napisałem, że jeździłem a ty tutaj od razu mi wyjeżdżasz z takim tekstem, że się chwale :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r3DolS    0

Dobra odnawiam ten temat a sądzę że kubota to dość dobry pomysł tylko martwią mnie te tylnie podnośniki bo wyglądają w niektórych modelach jak przy trzydziestce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nigdy nie miałem trzydziestki więc się nie wypowiem. Ale te kubotowskie dają radę - ja ganiam z rozsiewaczem 1T i nie ma problemu , jak sie doruci 3 bigbag to trochę czuć że jest lekka maszyna bo buja ale z podniesieniem nie ma problemów. 

 

Tak jak pisałem wcześniej 6060 ma około 400 godzin (bez problemu) więc nie za dużo , ale mam też wcześniejszy model 6040z dokładnie 2370 godzinami - nie miałem żadnej awarii.

 

Generalnie u mnie kubota jest jako pomocniczy ciągnik i do tego idealnie się nadaje. Myślałem jeszcze o DF (nie pamiętam modelu) ale zaważył rewers ,pełzaki i ergonomia w kabinie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj