Skocz do zawartości
r3DolS

Traktor 70-80 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
r3DolS    0

Ostatnio z tatą myślimy o nowym traktorze zamiast mtz 80 który ma już trochę na karku. Chcemy żeby nowy traktor miał 70-80 KM i był jak najtańszy z dobrą gwarancją i miał dobry serwis ale żeby oprocentowanie nie było za duże przy pożyczce fabrycznej.

Nie ten dział przepraszam i proszę o usunięcie.  :D

Edytowano przez r3DolS

bartosz0013    1

Nie wiem, jak jest teraz, ale kwiecień-czerwiec było super finansowanie fabryczne w kubocie, 0% 0% prowizji (przy kredycie na 3 lata, spłaty co pół roku)

Karol82SA    4

A do jakiej ceny?Przykładowo farmtrac 675 DT king brutto wychodzi 127.000 wersja 67 dt 121.000 plud wyposażenie dodatkowe

Wiadomość z agroFakt.pl

rivet    0

witam

potrzebuje ciagnika do pracy z turem( w obejsciu przy uprzataniu obornika,bez  prac w polu)

propozycja dealera

ciagnik nowy 2015rok Nh t4-75 (75KM) powerstar,( mokre sprzeglo rewers obciazki na kolach  klima  )

cena proponowana to 115tys netto za ciagnik bez tura

Pytam bardizej zawnsowanych ode mnie czy to dobra cena?

Dziek iza odp

Karol82SA    4

Masz tego MF? że go polecasz? co prawda seria ta jest dobrą serią ale dla też bardzo ryzykowną bym powiedział pracowałem na nim kilka razy na jakoś wykonania nie można zarzucić

@Karol82SA No akurat nie mam tego MF. A polecić to mogę, ponieważ mój kolega ma go już od bardzo dawna i jeździłem z nim razem nawet dawał mi się parę razy przejechać :) i doszedłem do wniosku, że naprawdę za***iście się prowadzi :D Z tego co pamiętam jak sobie jechaliśmy i se tak gadaliśmy i zapytałem się jego czy mógł by go polecić to powiedział, że jest bardzo zadowolony i że nie ma co do niego żadnych zastrzeżeń :)

Więc @r3DolS Mogę ci polecić tego MF 3060 nawet z ręką na sercu i że będziesz naprawdę z niego zadowolony:) i nie po·żałujesz, że go kupiłeś :)

B3Agro    86

Dobrze się prowadzi , powiadasz? Z kolegą jehaliście i Ci się dał przejechać ? I polecasz jako sprawdzoną maszynę? Super. 

A wracając do tematu.

Pomyśl o Kubocie. U mnie sprawuje się świetnie , spalanie niskie, mokre sprzęgło , rewers - moja ma około 400 godzin i nie mam się do czego przyczepić w stosunku jakość/cena. Gwarancja 3 lata i przeglądy w dobrej cenie.

@B3Agro Tak polecam jako sprawdzoną maszynę :)

No Kubota to też znakomita maszyna z tego co słyszałem. Ale ją się tak za dużo nie interesowałem co Massey Ferguson 3060. No ale jak piszesz, że się świetnie sprawuje to i na pewno tak jest :)

No to dużo już nabiłeś tych godzin, że aż 400. A od jak dawna masz Kubotę i jaki model jeśli nie problem wiedzieć ?

Pozdrawiam   

B3Agro    86

Kubote to mam dopiero od wiosny ale mam tez drugą 6040 z ponad 2300 godzinami na zegarze (żadnej awarii do tej pory) ale kolega pytał o nowy ciągnik więc nie opisuję 6040 której już nie można kupić nowej. 

Tak więc opisywanie ciągnika kolegi który na dodatek swoje już przeżył komuś kto chce kupić nowy ciągnik delikatnie mija się z celem. Chyba że chciałeś się pochwalić że ktoś dał ci się ciągnikiem "przejechać";). No ale niech będzie - wszyscy już wiemy że jeździłęś;).

Chyba że chciałeś się pochwalić że ktoś dał ci się ciągnikiem "przejechać";). No ale niech będzie - wszyscy już wiemy że jeździłęś ;).

Wiesz to jest chyba lekka przesada żebym się chwalił, że jeździłem ciągnikiem :P :P A przede wszystkim tu nie ma się czym chwalić :D

Tak po prostu tylko napisałem, że jeździłem a ty tutaj od razu mi wyjeżdżasz z takim tekstem, że się chwale :)   

r3DolS    0

Dobra odnawiam ten temat a sądzę że kubota to dość dobry pomysł tylko martwią mnie te tylnie podnośniki bo wyglądają w niektórych modelach jak przy trzydziestce 

B3Agro    86

Nigdy nie miałem trzydziestki więc się nie wypowiem. Ale te kubotowskie dają radę - ja ganiam z rozsiewaczem 1T i nie ma problemu , jak sie doruci 3 bigbag to trochę czuć że jest lekka maszyna bo buja ale z podniesieniem nie ma problemów. 

Tak jak pisałem wcześniej 6060 ma około 400 godzin (bez problemu) więc nie za dużo , ale mam też wcześniejszy model 6040z dokładnie 2370 godzinami - nie miałem żadnej awarii.

Generalnie u mnie kubota jest jako pomocniczy ciągnik i do tego idealnie się nadaje. Myślałem jeszcze o DF (nie pamiętam modelu) ale zaważył rewers ,pełzaki i ergonomia w kabinie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ShunDevil
      Witam poszukujemy wraz z ojcem ciągnika o mocyktórej 110-140 koni.Ciągnik ma być główny w gospodarstwie.Ma być to ciągnik nowy i powinien zmieścić sie do 340 tys.

• Przez Zico99
      Witam poproszę was o opinię który waszym zdaniem i dlaczego? Tylko te dwa ciągniki mnie interesują. 
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez SlaSzy
      Poszukuje jakiegos używanego konia pociagowego 150-180 KM, w okolicy pojawił się axion  cmatic w zadowalającym stanie , boję się skrzyni biegów cmatic , niby fajna ale to typowa bezstopniówka  ZF o której nic nie wiem. Ciekaw jestem tez ile może kosztować naprawa takiej skrzyni, vario z fendt za naprawe w okolicy cenią od 5 do 25 tyś , ZF będzie  taniej czy drożej ? Kolejna sprawa to jakoś bardzo duzo jest na sprzedaż tych axionów , czyzby ludzie byli niezadowoleni z nich ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.