Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiuzpolski
      Witam mam problem z ładowarką manitou (634).Otóź chodzi o elektryke ponieważ przy wymianie wału łączącego silnik ze skrzynią biegów musiałem zdjąć silnik i od tego momentu zaczęło coś być nie tak... po jego ponownym założeniu i podłączeniu przewodów i akumulatorów zaczą świecić się zaplon(a kluczyk byl w pozycji zerowej) i tworzyło się zawarcie. Zaplon świeci sie nawet gdy stacyjka jest wypięta całkowicie.jeżeli ktos cos by wiedzial prosze o pomoc.i jeżeli miałby ktos schemat instalacji to także bym prosił pozdrawiam
    • Przez Kondzio342
      Witam planuje wybudowac wylac plyte na obornik temat jest taki czy plyte czy skladowac na ziemi? Czy jesli plyta musi byc zbiornik na gnojowke? Teren dosyc mokry nie wiem jak rozwiazac za nieweilkie pieniadze? Prosze o porady.
    • Przez MafiaRuszkowo
      Jak myślicie co będzie lepsze na przyoranie na zime ? Słoma rozdrobniona i stalerzowana i na to posiana facelia czy sam obornik. Na wiosne prawdopodobnie będzie tam siany jęczmień.
    • Przez Grzegorz80
      Witam mam problem z manitou 845 nagle zginął gaz sprawdzałem linke i potencjometr na końcu linki i pomysły mi się skończyły pompa cata  chyba ze jest coś pomiędzy ,proszę jak ktoś coś wie o pomoc
    • Przez zaxson
      Witam forumowiczów
      Jest tutaj jakiś na forum szpec od skrzyń powerschift (dwusprzeglowa) 
      Mianowicie mam jeden problem w ładowarce teleskopowej manitou , skrzynia po rozgrzaniu oleju(przejechanie jakiegoś dystansu ok 5 km) nie chce ciągnąć na biegach nieparzystych czyli 1,3,5 Na biegach parzystych(2.4.6) jest ok I na wszystkich wstecznych  też, obstawiać zużyte tarczki I przekładki sprzegieł? Czy może to coś innego , dodam że olej zmieniony w tamtym roku I filtr skrzyni *org manitou 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.