jajonasz

łącznik centralny c-360

Polecane posty

jajonasz    57

Cześć, rozleciał mi się łącznik centralny inaczej zwany cięgłem. Pracował sobie kilkanaście lat, ale teraz pora na wymianę. Dlatego mam prośbę o poradę. W sklepach występują ogólnie dwa typy łączników:

Pierwszy, nazwijmy go normalny, kosztujący w okolicach 60 zł np

http://allegro.pl/lacznik-centralny-ursus-c-360-cieglo-bardzo-mocny-i5045949706.html

I drugi, oryginał ursus, produkcji chyba waryńskiego kosztujący ok 120 zł

http://allegro.pl/lacznik-centralny-kompletny-c-360-oryginal-ursus-i5179263274.html

Czy jest sens, płacenia drugie tyle za ten oryginał? Ten tańszy to jakiś straszny szajs? Nie dźwiga niby tam nic bardzo ciężkiego, no ale np kosiarka, często jeżdżę po gruntowych drogach, gdzie jest pełno dołów, nie chciałbym żeby coś mi odpadło :D
Dziękuje za porady :)

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Wiadomość z agroFakt.pl

Renault85-15TX    182

Też mam ten tańszy do 60tki ale czasami go zapinam pod Renówkę i pług 4 (dość ciężki) i nic mu się nie dzieje więc śmiało może kupić tańszy i nie przepłacać. 

Vixa balet :D

izydor6280    716

szukaj łącznika z drobniejszym gwintem, te wzmocnione powinny taki mieć

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

lukbold    734

ja tam kupił niby wzmocniony ale z grubym gwintem i sobie chwale... do tego ten pręt, za który się kręci moge ustawić wzdłuż  łącznika i nic nie zawadza, nie mozna się na niego nadziac przy byle okazji... w każdym razie każdy lepszy od oryginału

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Matip53
      Witam. Mam takie małe pytanie , ile kosztuje remont skrzyni biegów i tylnego mostu z robocizną i bez w ursusie c360 ?

• Przez Fredovsky
      Witam. Mam chęć zmienić w moim c-355M tłumik z płaskiego na jakiś który ładnie brzmi . Myślałem nad założeniem krótkiego z mocowaniem pionowym od c-385. Gdybym ściął flansze od mocowania to czy dało by się nałożyć go na kolanko czy trzeba będzie rzeźbić (jest opcja dorobienia i dospawania flanszy do kolanka) . Może macie takie modyfikacje albo doradzicie jakieś ładnie brzmiące tłumiczki bez niepotrzebnej rzeźby 
    • Przez pawelkx
      Sprzedam Ursusa C-360. Ciągnik zarejestrowany i ubezpieczony. Cały rok garażowany
      Posiada kabinę, komplet zaczepów, komplet obciążników.
      Od 15 lat w jednych rękach, przez ostatnie kilka lat używany sporadycznie.
      CENA: 16 000zł
      Dodatkowo sprzedam rozsiewacz do nawozu KOS, wóz konny, przyczepkę drewnianą.

• Przez Fredovsky
      Witam. Wie ktoś jaki jest rozmiar śrub do tylnych obciążników lub gdzie można je dostać ?
    • Przez Autofan
      Proszę o opinie jaki nowy wał posiewny jest w stanie podnosić Ursus c-360. Czy wał 3m np Euromaszu ( http://euro-masz.eu/zawieszany-wal-posiewny/ ) podniesie C-360? Może ktoś z was ma i pracuje z tym ciągnikiem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.