Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF675ursus    376

Co to za rodzaj haka? Spotkaliście się kiedyś z takim wynalazkiem? Jest możliwość dokupienia wewnętrznej wkładki?

post-176080-0-13927200-1463234065_thumb.jpg

MF675ursus    376

Co to znaczy że ma redukcję? Czyli powinny pasować kule z kat. 2? Bo jakiej bym nie wkładał to żadna nie pasuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

DearJohn    32

Pod tym rombem widocznym na zdjęciu powinno być określenie kategorii, spróbuj to troszkę oczyścić to będziesz wiedział jaką kategorie ma CBM, a redukcja to ta "wkładka", ale skoro mówisz ze nie pasuje to wywal to w cholerę :D jesli potrzebujesz kat.2 a masz cbm 3 to sa kule 2/3 i wszystko jest cacy :D

tomek73    304

Stary Case może? . Są to CMB na wkładki, odetnij je od lag,   idź do tokarza żeby je przerobił nie innego z nimi nie zrobisz.

tomek73    304

Nie dopasuję bo tam nie ma miejsca pod kulę, bynajmniej ja nic nie dopasowalem, a haki kupiłem niby okazyjnie u handlarza, potem miałem problem.

zbycho77    11

Z tego co widać to chyba do tego nie potrzeba kuli , tylko przypina sie tak jak jest teraz . Możesz przypiąć jakąś maszyne ?

MF675ursus    376

Maszyny przypinam, z tym że nie jest to pewne przypięcie, wkładki już swoje zrobiły i są dosyć wytarte przez co jest duży luz. Gdybym miał pewność że wyjmę wkładki a wstawię w ich miejsce kule na zasadzie plug&play byłoby super, ale jeżeli trzeba przerabiać haki to niech zostanie tak jak jest.

GucioJUMZ    301

Panowie znawcy a takie haki to z jakiego ciągnika chodzi o markę ; bo też chcę to skompletować ale tu kule wchodzą normalnie 

[galleryimg=590803]

zbycho77    11

Możesz te wkładki wyjąć  ? jak tak to spróbój przymieżyć kule 1 kat  jest mniejsza od kat 2 średnice wewnetrzną mają obie takie same tylko zewnętrzna jest innna .

MF675ursus    376

Wyjęcie tylko sposobem siłowym przez urwanie/wycięcie bolca który je trzyma na miejscu, więc dopuki maszynę da się zaczepić nie będę kombinował.

Milosz27    177

Ja mam takie haki w JD kule nie pasują bo byłem w sklepach i nigdzie takich kul nie dostałem ale spoko te księżyce się sprawdzają żadnych problemów nie miałem. Żeby wyciągnąć wybijasz kołek rozporowy i nic nie trzeba siłować ani wyrywać chyba ze sobie zaklepałeś ale to twój problem B)

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez daniel20v
      Witam. Mam parę pytań odnośnie podnośnika w moim IHC.

Interesuje mnie ta dźwignia od tempa podnoszenia (prawa górna), domyślam się że chodzi o to że odpowiada ona za szybkość podnoszenia, u mnie niestety nie ma reakcji na nią (czy odpowiada za coś innego a ja błędnie podejrzewam ?)

Dwa to problem z podnoszeniem. Są dwie dźwignie, pierwsza od strony błotnika to poziom opadania / podnoszenia drugą to natomiast standardowa dźwignia od podnośnika do ustalenia  uniesienia wysokości ramion . Problem w tym że u mnie ona nie zostaje w wymaganym położeniu , a zawsze opada maxa (stąd ta blaszka tam dokręcona by się trzymał na górze ).
      Pytanie teraz co mogło ulec uszkodzeniu że ona się nie zatrzymuje w wymaganej pozycji ? 

Na chwilę obecną by mieć wymagana pozycję podnośnika postanowiłem te dwie dźwignie połączyć i tak oto dwoma dźwigniami steruje na raz w wachlarzu od skrajnie dolnego poziomu do maxymalnie uniesionego . Pytanie tylko czy tak może być ? Czy nic się nie zepsuje w dźwigni która ustala ograniczenie odpadania i unoszenia gdy będę nią cały czas robił ?

• Przez Adam15203
      hej prosze o pomoc bo w instrukcji nic o tym nie ma a wiec po odpaleniu ciagnika tuz podnosi maszyne normalnie czyli naciskam przycisk i podnosi ale gdy opuszcze maszyne i chce znowu podniesc naciskam przycisk jest 10s do 15s przerwy i dopiero podnosi gdy juz zacznie podnosić idzie szybko tylko czemu jest taka dluga przerwa od nacisniecia przycisku do rozpoczecia podnoszenia
    • Przez rabit500
      Witam
      Mam do Was pytanie potrzebuje zrobić automatyczne przelanczanie swiatel z lamp ciągnika na lampy znajdujące się na zbiorniku zawieszanym na przedni tuz (zasłania oryginalne lampy) po włączeniu wtyczki od zbiornika. Jeśli ktoś ma schemat takiego połączenia proszę o udostępnienie.
    • Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez marioc14
      Witam
      Jakiś czas temu zaczął wyciekać mi olej spod zaworu rozdzielczego ( ten pod siedzeniem) więc wymontowalem go I wymieniłem te nieszczęsne uszczelnienie ale po zamontowaniu zauważyłem że podnośnik nie ma siły podnosić cięższych maszyn sprawdziłem ciśnienie na pompie poprzez podpięcie manometry z tylu na kiper daje 15Mp ale po puszczeni dźwigni szybko spada ciśnienie z manometru tak jakby coś gdzieś przypuszczalo co może być przyczyną? Dodam że pionową rurkę z uszczelnieniami wymieniłem jakieś sugestie co może być przyczyną?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.