Skocz do zawartości

Polecane posty

MF675ursus    87

Co to za rodzaj haka? Spotkaliście się kiedyś z takim wynalazkiem? Jest możliwość dokupienia wewnętrznej wkładki?

post-176080-0-13927200-1463234065_thumb.jpg

MF675ursus    87

Co to znaczy że ma redukcję? Czyli powinny pasować kule z kat. 2? Bo jakiej bym nie wkładał to żadna nie pasuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

DearJohn    32

Pod tym rombem widocznym na zdjęciu powinno być określenie kategorii, spróbuj to troszkę oczyścić to będziesz wiedział jaką kategorie ma CBM, a redukcja to ta "wkładka", ale skoro mówisz ze nie pasuje to wywal to w cholerę :D jesli potrzebujesz kat.2 a masz cbm 3 to sa kule 2/3 i wszystko jest cacy :D

tomek73    195

Stary Case może? . Są to CMB na wkładki, odetnij je od lag,   idź do tokarza żeby je przerobił nie innego z nimi nie zrobisz.

MF675ursus    87

Nie, MF. Dobrze rozumiem, nawet po wyjęciu wkładek nie dopasuję kuli bez przeróbek haków?

tomek73    195

Nie dopasuję bo tam nie ma miejsca pod kulę, bynajmniej ja nic nie dopasowalem, a haki kupiłem niby okazyjnie u handlarza, potem miałem problem.

zbycho77    7

Z tego co widać to chyba do tego nie potrzeba kuli , tylko przypina sie tak jak jest teraz . Możesz przypiąć jakąś maszyne ?

MF675ursus    87

Maszyny przypinam, z tym że nie jest to pewne przypięcie, wkładki już swoje zrobiły i są dosyć wytarte przez co jest duży luz. Gdybym miał pewność że wyjmę wkładki a wstawię w ich miejsce kule na zasadzie plug&play byłoby super, ale jeżeli trzeba przerabiać haki to niech zostanie tak jak jest.

GucioJUMZ    288

Panowie znawcy a takie haki to z jakiego ciągnika chodzi o markę ; bo też chcę to skompletować ale tu kule wchodzą normalnie 

[galleryimg=590803]

zbycho77    7

Możesz te wkładki wyjąć  ? jak tak to spróbój przymieżyć kule 1 kat  jest mniejsza od kat 2 średnice wewnetrzną mają obie takie same tylko zewnętrzna jest innna .

MF675ursus    87

Wyjęcie tylko sposobem siłowym przez urwanie/wycięcie bolca który je trzyma na miejscu, więc dopuki maszynę da się zaczepić nie będę kombinował.

Milosz27    177

Ja mam takie haki w JD kule nie pasują bo byłem w sklepach i nigdzie takich kul nie dostałem ale spoko te księżyce się sprawdzają żadnych problemów nie miałem. Żeby wyciągnąć wybijasz kołek rozporowy i nic nie trzeba siłować ani wyrywać chyba ze sobie zaklepałeś ale to twój problem B)

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kraker
      Witam, mf 3080 zaczął ciężko odpalać. Przy mrozie dochodzącym do -20, gdy stał na podwórku, to po kilku dniach stania zapalał po podgrzaniu świecy od sztycha. Lecz ostatnio trzeba długo pokręcić żeby zapalił. Świeca wymieniona i grzeje, przewody od zbiornika do pompki zasilającej szczelne i czyste, zbiornik wyczyszczony, pompka zasilająca wymieniona, filtry paliwowe wymienione, pompa jest ok, sprawdzana u pompiarza, gumki uszczelniające na końcach rurek pozakładane. Niby wszystko powinno być ok, ale trzeba za długo kręcić jak jest zimny. Tak jakby mu brakowało paliwa przed rozruchem. Już nie mamy pojęcia gdzie szukać przyczyny?
    • Przez marek3080
      Czy ktoś może ma jakieś porównanie jak jest z mocą ww ciągników jeśli chodzi o transport? Odstawialiśmy pszenicę do młyna. Dwie przyczepy 4t w sumie było na nich 12,5 t pszenicy. Pierwszy skład zaciągnął MF. Drugi skład MTZ 82 bez przedniego napędu. Nie kierowałem ja tylko mój teść i mówi ze Ferguson w porównaniu do ruska jest jakiś słaby, mułowaty.
      Tam gdzie ruskiem jechał 9 i słabł włączał reduktor i rwał do przodu a MF zdychał na 4 bez przyspieszacza konieczna nawet redukcja na 3. Podobnie jak zrobił się korek za nim i wyprzedza go tir; MFa wyprzedzają bez problemu, ciężko jakoś nabiera obrotów a z ruskiem mają już co robić. Po prostu rozpędza się znacznie szybciej. Na koniec: rusek trasę robi w 55 minut a MF 1 godz 10 minut. Odcinek 25 km.
      MF 3080 skrzynia 16/16 rok 91
      MTZ 82 bez przedniego napędu rok 91.
      Ten rusek taki mocny czy MF taki słaby. Odpowiedzi mile widziane.
      Pozdrawiam
    • Przez sam22
      mam ciągnik mf3060 od kilku lat, teraz kupilem prasę JD 590 i zayważtłem, że działa tylko jedno wyjście hydrauliki w jednej parze a w drugiej nie działa żadne. Może ktoś wie co się mogło stać. Piszcie!
    • Przez daras77
      Witam wszystkich i z góry przepraszam jeżeli jest już taki temat ale wróciłem teraz z pola i przyznam że jestem trochę przestraszony.Opiszę krótko co jest grane otóż;pojeżdziłem trochę moim ferdkiem z gruberem i jak się rozgrzał zauwarzyłem że przy podniesionym podnośniku zapala mi się kontrolka od ciśnienia w skrzyni po chwili gaśnie i załącza się przedni napęd.Jak wracałem do domu niby wszystko było ok.ale jak wjechałem na podworko sprzęgło i ciągnik jakby przychamował,potem cofam i znowu lampka od ciśnienia i załączył się przód.Co mogło się s.....? Jest już ciemno więc nic nie sprawdzałem,ale raczej spał spokojnie nie będę.Czekam na jakieś sugestie i z gory wielkie dzięki
    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?