lukbold

obroty WOM

Polecane posty

lukbold    1055

CZy we Władku jest możliwe uzyskanie wyższych niż obrotów niż standardowe 540? W danych techncznych nigdzie o opcji 1000 czy tam 750. Pożyczyłem swego czasu sąsiadowi pająka do siana i na wolnych obrotach silnika maszyna chciała "odleciec" Ja się na tym traktorze nie znam ale podobno żadnej dźwigni do zmiany prędkości sąsiad nie ma. Może w skrzyni ktoś jakieś tryba zamienił? Jest to możliwe?

W dodatku po wciśnieciu sprzęgła WOM sie nie zatrzymuje, co by wskazywało że ktoś, kiedyś tam musiał grzebać i coś źle poskładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Albo bajki opowiadasz, albo to nie był T25, tylko 2027 lub podobny


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez RolnikCz
      Witam ile może kosztować mnej więcej regeneracja pompy wtryskowej do władimirca?
    • Przez kaliber942
      Witam, od niedawna posiadam Władka, wczoraj podczas koszenia zaczął dymić ze sprzęgła i nagle pedał wpadł w podłogę. Ściągnąłem osłonę od sprzęgła i zauważyłem że widełki spadły z łożyska jak na zdjęciu. Poprawiłem to, odpaliłem i przy wciskaniu sprzęgła lecą z tamtąd iskry. Sprzęgło jest już spalone? Wymiana tarczy załatwi wszystko czy łożysko, docisk i te widełki też muszę wymienić?

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj