lukbold

obroty WOM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    824

CZy we Władku jest możliwe uzyskanie wyższych niż obrotów niż standardowe 540? W danych techncznych nigdzie o opcji 1000 czy tam 750. Pożyczyłem swego czasu sąsiadowi pająka do siana i na wolnych obrotach silnika maszyna chciała "odleciec" Ja się na tym traktorze nie znam ale podobno żadnej dźwigni do zmiany prędkości sąsiad nie ma. Może w skrzyni ktoś jakieś tryba zamienił? Jest to możliwe?

W dodatku po wciśnieciu sprzęgła WOM sie nie zatrzymuje, co by wskazywało że ktoś, kiedyś tam musiał grzebać i coś źle poskładał

zbyszekbrzuze    261

Albo bajki opowiadasz, albo to nie był T25, tylko 2027 lub podobny

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez krzysiek131286
      Witam,mam taką zagwozdkę ze swoim władkiem kopci na niebiesko, zimny czy ciepły tak samo,pompa,wtryski były u magików na sprawdzeniu pompa ponoc została zrobiona(wymieniona sekcja,ustawiona) wtryski dobrze pyliły,po załozeniu dalej to samo.Wyprzedziłem odrobine kąt wtrysku-wał staje dęba, bez zmian 
      Pojechałem do innych fachówców pompa OK,diagnoza wtryski leją-wymienili koncówki ustawili ma banglać:) no ale niestety
      zrobiłem samoróbke miernik cisnienia sprezania bo pomyslałem ze pewnie ole chla i zestawy do wyrzuceniaj (poziom oleju pomiedzy min/max bez dolewek),silnik robiłem 2 lata temu
      nagrzałem silnik tak do 70 stopni i zrobiłem  pomiar ile wydmucha
      bład pomiarowy dla tego manometru to 1,6% wg producenta,ewentualnie podmienie na inny
      wyszło 35 bar z groszami
      takze silnik jest zdrowy,czyzby dalej lejące wtryski?

• Przez Zsw
      Jak wymienić koło koronowe we     Władimircu  T-25. Czy można to zrobić bez nitowania samemu w domu.  I czy przy wymienianiu już koła koronowego trzeba wymienić od razu koło satelity czy obejdzie się bez tego . 
    • Przez Zsw
      Jak wymienić koło koronowe we Władimircu  T-25. Czy można to zrobić bez nitowania samemu w domu.  
    • Przez Arasowsky
      Witam, dostaje mi się do oleju silnikowego ropa. Silnik nie dymi, nie ma problemów z odpalaniem, brakiem mocy. Wszystko gra jak należy, ale przybywa oleju.

Opinie są różne. Jedni mówią, że pompa do regeneracji, drudzy, że to pompka zasilająca.
      Jak działa pompka zasilająca, że przez nią może się ta ropa dostawać do oleju?
      A jak działa pompa wtryskowa, że to ona może być problemem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj