Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wacus1990    0

Witam. Czy orientuje się ktoś czym różni się wersja eksportowa c-360 od zwykłej ? Nie mylić z c-362 bo chodzi mi o c-360 które szły na eksport.

Landfarmer    3572

Głównie to różniły się np szerszymi oponami tj przód 7,50x16 tył 16,9x28 , liczbą obciązników, innymi zaczepami oraz kabiną zamontowaną fabrycznie a po za tym to raczej standard 

Szef wszystkich szefów  ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    485

nieśmiej się :-P nasłuchał się jeden z drugim o tych cudach odrzutach z eksportu od niby zadowolonych właścicieli to też chce takim pojeździć

bartek1992    34

A w skrzyni nie było zmian ? Wom i podnośnik nie były włączane oddzielnie

takie zmiany były w zależności do jakiego kraju miał isc

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

izydor6280    608

Głównie to różniły się np szerszymi oponami tj przód 7,50x16 tył 16,9x28 , liczbą obciązników, innymi zaczepami oraz kabiną zamontowaną fabrycznie a po za tym to raczej standard 

jakie kabiny były zakładanie w fabryce ???

jakie inne zaczepy ???

szeroki laczek przód na żądanie tak, ale tył ???

na eksport szło to samo co i na kraj, może nieco lepiej wykonane, choć były wersje z niezależną hydrauliką

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Adi96    1086

Nie było gum 16,9-28 tylko na przód szersze,były z oddzielną pompą to  były już c-360M  liczba obciążników,kabina i lepsze ogólnie wykonanie jakościowe tak nic po za tym a i kolor czerwony  który daje +10 do mocy  :lol:

wacus1990    0

takie zmiany były w zależności do jakiego kraju miał isc

A czy mógłbyś podać do jakich krajów jak szły to miały jakiekolwiek zmiany w załączaniu podnośnika lub wom ? Albo może masz jakiś link gdzie to jest napisane ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Theprzemo205
      witam! przymierzam sie do kupna tej o to prasy, a raczej myślę czy warto ją oglądać. https://www.olx.pl/oferta/prasa-rivierre-casalis-rc-121-CID757-IDqhKlH.html#aec1200a11;promoted    cena je st kusząca ale czy da rade w niej c 360? Na początek prasować by miała około 11 ha słomy, ze 4 ha siana no i z 10 balotów sianokiszonki plus ewntualne sąsiedzkie usługi. Prasę ta stoi na tym placu już od wiosny do sprzedania( mijam ją codziennie jadąc i wracają z pracy) wydaje mi sie że brakuje w prasie pasów, ale to może tak ma być. Liczę na wasze opinie w tym temacie oraz doświadczenie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.