Skocz do zawartości

Polecane posty

MichalM1    0

Dzień dobry,

1. Chciałbym dowiedzieć się jakie dane można odczytać z ECU tej serii?

2. Czy po podłączeniu się jest możliwe stwierdzenie autentyczności przebiegu?

3. Czy macie informację na temat kosztu takiej usługi serwisu?

4. Gdybyście mieli wybrać skrzynię pomiędzy PQ a PQ+ to którą byście wybrali w ciągniku o przebiegu ok. 7000 tys. i dacie produkcji pomiędzy 1995 a 2001?

5. Jak z awaryjnością amortyzacji przedniej osi? Czy z przytoczonym przebiegiem nie będzie ona grozić kosztami naprawy?

6. Jakie są czułe punkty maszyny i miejsca na które warto zwrócić uwagę?

7. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać jazda testowa?

mikad    244

Ciągnik z tych lat to raczej 17 tyś godzin a nie 7, co nie znaczy że złom bo normalnie serwisowany obleci jeszcze sporo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem jesteśmy w trakcie budowy nowego serwisu ogłoszeniowego, na którym można znaleźć między innymi ciężkie maszyny rolnicze.
      Chciałbym prosić Was o pomoc i pewnego rodzaju podpowiedzi dotyczące tego typu serwisów ogłoszeniowych.
      Przede wszystkim chciałbym wiedzieć z jakich serwisów ogłoszeniowych korzystacie przy wyszukiwaniu sprzętu rolniczego oraz z jakich serwisów korzystacie (i dlaczego?)  gdy chcecie dodać ogłoszenie?
      Co jest według Was najważniejsze w takim serwisie ogłoszeniowym? Jak powinien wyglądać, jakie funkcjonalności powinien posiadać idealny serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi?
      Za odpowiedzi i zaangażowanie w temat z góry BARDZO DZIĘKUJĘ!  
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez KrychxU
      Witam forumowiczów, z powodu braku dużej ilości czasu nie zdążyłem przejrzeć całej zawartości forum odnośnie wzw. Rozrzutnika warfarmy. 
      Głównie chodzi mi o to by posiadacze określili ile mocy potrzeba by ten rozrzutnik nie stawiał oporu, mam zetora 7211 i myślę że w tych 6 tonach na suchym gruncie da radę, jaka jest wasza opinia na ten temat? 
      I jeszcze jedno, czy ten model Rozrzutnika z pionowymi wałkami jest godny uwagi? 
      Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze. 
      Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

• Przez johniy861
      Witam, od pewnego czasu mam problem z uciekajacym powietrzem z układu hamulcowego. Ogólnie przez większość roku powietrze nie jest potrzebne ale w żniwa z przyczepami juz jak najbardziej a denerwujace jest to ze za każdym razem gdy zgasze ciągnik a za 15 min znowu odpale to trzeba czekać aż nabije powietrza do ukladu ( żeby można było ruszyć przyczepy). Podczas jazdy problemu nie ma bo kompresor bije na bieżąco. Wstępnie zlokalizowalem gdzie ciśnienie ucieka i wydaje mi sie ze z zaworu sterowania hamulcami przyczepy ( al160250). Wiadomo john bierze pneumatyke z wabco tylko pytanie czy jest możliwość naprawy takiego zaworu? sa gdzieś dostępne części do nich? Niby na necie są jakieś zestawy naprawcze ale znów ich cena powala no i jak je dopasować do konkretnego modelu zaworu. Może ktoś rozwiazywal juz ten problem u siebie i pomógł by mi z nim?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.