bulwa

Case Mx 150 prędkość jazdy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
bulwa    0

Witam. stałem się mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem Case Mx150. Tylko ciągnik nie pokazuje mi prędkości jazdy. Nie mam pojęcia gdzie mogę szukać przyczyny. Bezpieczniki są ok. gdzie mogę szukać jakiegoś czujnika do prędkości zęby znaleźć przyczynę?? I jeszcze pytanko odnośnie przycisku na lewarku od biegów. Nie działa on. Gdzie mogę szukać też przyczyny??

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez karas1234
      Witam. Ostatnio robiłem orkę CASE 585xl i nagle mi się zatrzymał.Nie może sam siebie uciągnąć. Jeżeli ktoś coś wie co to może być to proszę pisać.
    • Przez mjurgonski
      Witam . Mam problem z case mx 100c , gdy go odpale i chce ruszyć włączając rewers  do porzodu zapala sie pomarańczowa kontrolka N i wtedy juz nawet do tylu nie chce jechać, jednak gdy go ponownie odpale i włączenie rewers  na tył to do tylu jedzie . Jaka może być przyczyna?  
    • Przez artur1295
      czy to jest elektrozawor blokady tylnego mostu czy przedniego
    • Przez razorM31
      Witam
      Mam problem, mianowicie nie działa mi podnośnik w ciągniku Case 5120, nie reaguje na żadne polecenia, kontrolka non stop mruga na pomarańczowo. Jaka może być przyczyna?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.