Skocz do zawartości
MF3065

Tabela wysiewu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
tabela
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez groszek
      Witam czy ktoś z was sieje rozsiewaczem amazone za-u 1501 na szerokość 21m? Interesuje mnie długość łopatek na tarczach do wysiewu saletry amonowej na 21 m
    • Przez szymczak
      Witam.
      Mam zamiar zimą dorobić nadstawkę do rozsiewacza nawozów N039/6. Fabryczna pojemność to 350l. Ja celuję w minimum 1200l. I tu moje pytanie: czy ktoś próbował zwiększyć przy podobnym rozsiewaczu pojemność do takiej wartości i czy obciążenie wynoszące 1 tonę towaru jest w stanie wytrzymać rama tej maszyny? Ewentualnie jest ktoś kto posiada rozsiewacze N039/4 (1200l) lub N039/5 (1600l)? zdjęcia + pomiary grubości elementów ramy przybliżyłyby mnie do uzyskania odpowiedzi😉
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam poszukuję części do rozsiewaczu rcw3. Znacie jakies  sklepy w ktorych mozna kupic , np tasme , bębny, tarcze  Głównie mam pytanie czy jest możliwość dokupienia nóg podporowych skrzyni bądź całą skrzynie w dobrych pieniądzach ? Jedna firma zażyczyła 180 zł netto za wykonanie 1 nogi. Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam.
    • Przez lols123
      Tak jak w tytule przymierzam się do zakupu rozsiewacza cena do 25tyś netto poj,900-100l szerokość robocza 15m podstawowe wyposażenie chodzi mi głównie o opinie użytkowników jak się spisują rozsiewacze marek  Amazone,Sulky,Kverneland,Kuhn/Rauch który z nich będzie najlepszym wyborem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.