Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tomek4321
      Witsm, proszę o pomoc. Moj traktor Massey Ferguson MF 255 zapowietrza się po około godzinie pracy. Wymieniłem niedawno filter paliwa ale nie przyniosło zadnego efektu. Co jeszcze mogę zrobić? 
    • Przez ZimowyZolnierz
      witam mam problem z ciągnikiem Massey Ferguson 3070, przygotowałem mała listę: -niedziałający obrotomierz -nie wyłącza się przedni napęd z przycisku - przełączniki nie zawsze łapią nie działaja kontrolki od womu za wszelkie rady jak i schematy dziękuję.
    • Przez Prezesszef
      Witam.  Mam problem z tylnym mostem w Fergusonie 4270. Przy ruszaniu słychać strzał/chrupnięcie w tylnym moście, tak jakby na moment zblokowało się koło. Spotkał się ktoś z tym? 
    • Przez Kolepki1
      Witam. Mam Massey Fergusona 6255 z 2001r i dzisiaj chcąc nim wyjechać z garażu nie da się ruszyć bo nie wskakuje bieg na panelu wyskakuje takie coś (zdjęcie w linku) https://zapodaj.net/400743c0f6123.jpg.html 
      Ktoś wie coto może być? Elektronika? 
      Z góry dzięki
    • Przez Maju3060
      Witam chcielibyśmy kupić na nasze gospodarstwo 10ha i powiększa się, kombajn MF 186 Heder 2.7m silnik 4cyl prekins. Chciałbym usłyszeć o nim opinie i na co zwracać uwagę przy kupnie bo to pierwszy kombajn.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.