Skocz do zawartości

Polecane posty

wojtek8244    5

Witam.

Chciałbym zastosować tecnophyt i co myślicie o tym Nawozie Płynnym? Czy jest wart swojej ceny? I czy rzeczywiście pomaga w polepszeniu skuteczności oprysków? Powiedzcie coś więcej o nim.

Proszę o wypowiedzenie się Rolników którzy stosowali tecnophyt pH+, ale również tych, którzy chcą zastosować i mają pewne informacje, czy rzeczywiście jest to skuteczne.

Niestety nie znalazłem informacji, jak również tematu, na temat tego specyfiku.

Wojteslaw    1

Uważam, że kondycjonery warte są swojej ceny. Stosowałem tecnophyt 3 lata temu. Później przerzuciłem się na Improve ( podobne trochę mocniejsze). Faktycznie pokrycie liści dużo lepsze przy fungicydach. Glifosat 2,5 l + Improv ścierniska czy desykacje rzepaku i więcej nie trzeba do tego trochę szybciej niż z siarczanemi nie pieni się tak.

I na pewno nie ma tam nic z nawozu dolistnego

Edytowano przez Wojteslaw

Wiadomość z agroFakt.pl

major_89    35

Kondycjonery naprawdę działają. Ja od zawsze miałem problem z twardo wodą z wodociągów.  Już w czasie przygotowywania cieczy roboczej różne rzeczy się zdarzały. 

Osobiście stosuje ISOTAK PRO +. I jak by ręką odjął moje problemy.  A te 15 zł które muszę wydać zwraca mi się m.in już na starcie gdy zchodzę z dawki ś.o.r. 

Lider19    32

Przydały by się niezależne badania ,przydało by się przetestować jak na razie to wywierciłem studnie głębinową.

Forsze    7

Może jeszcze ktos ma jakieś spostrzeżenia? Ja próbuje w tym sezonie do fungicydów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez wujo_usiu
      Witam , mam pytanko odnośnie skracania jęczmienia , bo  jestem w tej kwesti zupełnie zielony . Stanowisko po kukurydzy , bardzo dobrze nagnojone , pod korzeń 250 polifoski 8 i 200 saletry , będzie odżywiany mocznikiem + siarczan , wysiew około 170 kg/h . Kiedy go skrócić? czym ? i jakie dawki ? . Z góry dziękuje za pomoc

• Przez Patitek285
      Witam, dzisiaj w kukurydzy zauważyłem kilka(naście) zwiniętych liści, po rozwinięciu okazało się że siedzi tam jakaś mała zielona gąsienica. Co to może być za robak? Niestety nie posiadam zdjęcia.