Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam , czym to sie rozni ?
Czym sie rozni zlacze plusowe (+) a czym minusowe (-) w hydraulice ?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 + 1p. ostrzeżeń

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez Bananek
      Witajcie Chłopy! mam taki problem z moją trzydziestką. Od tygodnia hydraulika zrobiła się słabo wydolna. Wymieniłem pompę i niewiele to zmieniło. Rozdzielacz tura podłączony mam na blotniku jako pierwszy po pompie. Jak coś podnoszę to muszę gazować dużo i po pociągnięciu dźwigni tur drgnie w górę i staje w miejscu. Jak puszczę dźwignię i znów pociągnę to znów drgnie kilka cm i staje. Czy możliwe jest to, że ślizga się drugi stopień sprzęgła? tak mi to wpadło do głowy wczoraj. Czy hydraulika może stawiać takie opory, że posunęłaby się tarcza? Pomocy, bo ładowanie obornika jest teraz baaaardzo irytujące.
    • Przez szymek28032001
      Witam
      od pewnego momentu mam problem z hydrauliką w zetorze  forterra objawem jest ciągłe piszczenie podnosić podnosi tylko piszczy cały czas . Myślałem ze to wina oleju ,olej wymieniony i nadal piszczy. Podczas wymiany oleju wypadło cos takiego ,zdjęcie na dole , może miał kto taki problem i mógł by pomóc ,za odpowiedzi z góry dzięki . 

• Przez SzymoooN
      Witam. 
      Zaczęło mi brakować wyjść hydraulicznych. Dlatego też pojawił się pomysł, by podłączyć rozdzielacz 3 sekcyjny pod wyjścia hydrauliczne dla przedniego ładowacza.
      Robił ktoś coś podobnego i mógłby mi udzielić rad, przede wszystkim jaki rozdzielacz wybrać?
      Chciałbym, aby miał 1 sekcje pływająca i 2 że stałym dociazeniem, oczywiście wszystko na linkach lub elektorzaworach.
      Na koniec dodam że wydajność pompy to 95 litrów, za wszelką pomoc dziękuję. 
    • Przez martin99
      Witam.
      Jak podłączyć hydraulike tura quicke q76 do deutz fahr 4.70?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.