FENDTFARMER309LSA

Hydraulika-pary wyjsc

Polecane posty

sebe1033    146

wolny spływ to olej "idzie" (leci) od razu do skrzyni (mostu czy gdzie tam jest) po prostu nie przelatuje przez rozdzielacz zalety szybciej bo mniejszy opór i olej się nie grzeje , stosuje się do silników hydraulicznych

wyjście jednostronnego działania to może do siłowników jednostronnego działania np w wywrotkach czy np w kosiarce składanej że tylko siłownik może się wysunąć pod ciśnieniem a wsuwa samoczynienie pod ciążarem lub na sprężynie albo odwrotnie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kris6265
      Witam. Tak jak w temacie mam problem z hydrauliką w swoim MF 6265. Przy pługu obrotowym w jedną strone ( w lewo) obraca szybko, płynnie, do końca i pług pozostaje w pozycji roboczej do orki. Zaś na prawo obraca dosyć wolno, a kiedy pług obróci się już do końca po puszczeniu wajchy od hydrauliki, pług obraca się powoli w stronę lewą.. Przypuszczam , że zawór nie zamyka się do końca i  przepuszcza olej do skrzyni ?? Jeśli tak, to moje pytanie brzmi jak dostać się do tego zaworu, jak go naprawić lub wymienić ?? Proszę Wszystkich o pomoc i rady. 
    • Przez Rafalinio
      Witam forumowiczów,
      Jestem posiadaczem kubota l5040 który posiada jak dla mnie trochę mało wyjść hydrauliczych. Chciałbym dołożyć kilka wyjść na innym rozdzielaczu i moje pytanie brzmi czy ktoś na forum posiada taki ciągnik z dodatkowymi wyjsciami lub taki ciągnik z przednim turem żeby mógł mi podpowiedzieć  jak to jest podłączone żeby działało. Chciałbym żeby dodatkowa hydraulika działała niezależnie od oryginalnych wyjść hydrauliznych i chciałbym żeby to było bez dokladania drugiej pompy.
      Proszę o jakieś podpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez Ikslis
      Witam mam problem z MF 6280 po zakupie okazalo sie że przy maksymalnym skreceniu kołami świecila sie kontrolka od braku ciśnienia w skrzyni i ciagnik stawał ,gdy tylko troche sie "odpuścilo" ciągnik dalej jechal, przy włączaniu napedu lub blokady również stawał....po wizycie mechaników stwierdzili że słabe pompy wiec jedna poszla do regeneracji a druga została wstawiona nowa...filtry nowe olej też świeży a problem z kierownica jak byl tak jest...dodatkowo po wymianie  czasami na chwile wyskakuje owa kontrolka i chwilowo ciagnik staje...czy jest opcja zeby coś sie zapowietrzyło ? No i co z tym wspomaganiem ? Może ktoś miał podobna hece lub jest w stanie coś podpowiedziec ?
    • Przez AgroRolnikYT
      Witam  wszystkich  . Mam  u siebie problem z hydrauliką w mf i gdy skręce kierownice do oporu zapalają sie kontrolki od zapchany filtrów. Filtry wymienione na nowe. Na wyjściu z tył mam raz 150 bar raz 180 tak jakby szaleje. I dodam że jak mam np 180 i skręce kierownice do oporu to ciśnienie momentalnie spada do 80 bar. W czym może leżeć przyczyna ??  Z góry wszystkim wielkie Dzięki
    • Przez tomek722
      Witam mam problem z hydraulika w MF rzecz polega na tym że gdy podczas szybkiego kręcenia kierownicą czasami przycinka orbitrol (orbitrol nowy). Druga sprawa to gdy podnoszę podnośnik i już beli podniosą się na max do góry to pompa podaje ciągle ciśnienie oleju na siłowniki podnośnika nawet jak się przełączy przełącznik na ehr na neutralny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.