bartlomiej456

Wzmacniacz momentu u 902

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wzmacniacz

Mam problem z wzmacniaczem momentu i walkiem w ursusie 902 jak wlacze żółwia to mikropompka zadusza ciągnik i niema powrótu oleju z wzacniacza poza tym wom nie działa pod obciążeniem

maromar    18

sprawdź tarczki sprzęgła z tyłu na wałku,może za słabo dociska i nie kręci pod obciązeniem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez Magda_86
      Witam.

Ostatnio mi ktoś powiedział, że oprócz książki oprysków kazdy rolnik musi prowadzić plan nawozowy. Czy to prawda? 

Chciałam dodać ze nie mam zwierząt i mam trochę mniej niż 15 ha - głównie produkcja zbóż. W 2014 otrzymałam MR
    • Przez tomek25976
      Witam, mam pytanie. W przyszłym miesiącu przekroczę kwotę graniczną w KRUS która wynosi około 3300 zł rocznie. Działalność prowadzę od grudnia 2018r. Czy wchodzę od razu na duży ZUS jeśli wcześniej nie prowadziłem działalności? Czy o przekroczonej kwocie składa się coś do KRUSu od razu, czy na koniec roku?

Pozdrawiam i dziękuję 
    • Przez Elektro2015
      Witam. Kupiłem przyczepę która była zarejestrowana na firmę od gościa który kupił ją 25 lat temu i tak stała u niego, a on jej nie rejestrował i ale dowód i dokumenty o kupnie jej od pewnej firmy dostałem razem z przyczepą tyle że jak pojechałem ją przerejestrować to okazało się że przyczepa o takich numerach ramy jest już zarejestrowana i co teraz będzie czy ktoś był w takiej sytuacji?
    • Przez wildagro12
      Witam, mam okazję kupienia działki (około 3 ha), do której własciciel, ani też nikt inny, nie pobierał dopłat obszarowych (nigdy nie "zgaszał jej").
      Działka ta jest w ewidencji użytkiem rolnym, wprawdzie jest trochę zaniedbana - kilka krzaków i dużych kamieni, ale trochę pracy i będzie użytkiem rolnym w pełnym tego słowa znaczeniu. W tej chwili jest tam pastwisko z "dziką" trawą.
      Zastanawiam się jednak czy będę mógł zacząć pobierać dopłaty do tej działki.

Słyszałem, że działka taka musiała być uzytkowana rolniczo chyba w roku 2003. Muszę to jakoś udowodnić?
      Może ktoś z Was miał taki problem i/lub wie coś więcej na ten temat?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.