News
LordxViruS

Obsługa ciągnika Renault 103.54

Polecane posty

LordxViruS    0

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem ciągnika rolniczego Renault 103.54. Jak to zwykle bywa przesiadając się do takiego ciągnika z zwykłego Ursusa C-360 mam lekkie problemy z obsługą jego możliwości. Jest to Renault z 93 roku, z podnośnikiem ehr. Potrzebuję pomocy w rozróżnieniu co służy do obsługi czego w kabinie. Dołączam zdjęcie z panelem sterowania który znalazłem w internecie, bo niestety nie mam dostępu teraz do mojego ciągnika aby samodzielnie zrobić zdjęcie. Jedna dźwignia jest przekreślona, ponieważ mój ciągnik jej nie ma. Tak samo przekreślony jest jeden przycisk na prawo za fotelem, ponieważ mój ciągnik posiada tylko dwa. Pozostałe dźwignie i elementy pooznaczałem cyframi dla ułatwienia opisu. Jeśli ktoś wie do czego służą to proszę o pomoc. Z góry dziękuje :)

post-169219-0-04347200-1451659601.jpg

VIP    0

Przecież wszystko dokładnie masz pokazane na tym zdjęciu co wrzuciłeś co do EHR, nie rozumiem problemu.

1 i 2 zapewne sterowanie hydrauliką

3 podnoszenie/opuszczenie do pozycji ustawionej na EHR

dwa ostatnie przyciski mogą być do włączania napędu/blokady ale nie jestem pewny

Edytowano przez VIP

Wiadomość z agroFakt.pl

nuss    0

Przyciski 8 to moze byc kogut a 9 przedni napęd musisz wyprobowac :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez micgal39533
      Sprzedam ciągnik Białoruś 
      -ciągnik Białoruś rok 1984
      -cena 8500zł
      -Busko-Zdrój buski 
      - tel: 726-576-748
      -Sprzedam ciągnik Białoruś w pełni sprawny, wspomaganie kierownicy na orbitrol, nowe pompy hydrauliki oraz rozdzielacz, opony w stanie dobrym, ubezpieczenie ważne do 02.2019r przegląd do 04.2020r
      Cena do negocjacji. Więcej informacji telefonicznie.
      link https://www.olx.pl/oferta/bialorus-CID757-IDxripT.html
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że renault nie chcę jechać ani do przodu ani do tyłu. Mrugają kontrolki i nic. Powoli opuszcza podnośnik i słabo działa wspomaganie.
      20181122_131530.mp4
    • Przez maly2000
      Witam!
      Przyszła zima więc trzeba ogarnąć pewne tematy. Moja renia maga się z pewnym problemem. W ciągniku cały czas krąży w obiegu olej hydrauliczny czemu towarzyszy specyficzne wycie które najmocniej słychać w okolicy tylnego lewego koła. Kilku znawców mi to potwierdziło, ale nikt nie chce się z tym bawić. Efektem tego jest znaczne grzanie oleju oraz silne zapocenie a nawet wycieki z gniazd hydrauliki zewnętrznej. Wydaje mi się, że zabierać to może również kilka koni bez potrzeby. Z lewej strony na skrzyni za kołem znajduje się jakiś zawór rozdzielczy który również jest zapocony. Dodam iż ciągnik posiada ładowacz czołowy. Jak będę go mył postaram się zrobić zdjęcia i zobrazować. Ma ktoś jakiś pomysł?
    • Przez slawek_82
      Witam. mam problem z rewersem a dokładnie z jazda w przód do tyłu ładnie i płynnie rusza a do przodu mocno szarpie. Czy kalibracja skrzyni może coś pomóc i jak się dokładnie przeprowadza w tym modelu ciągnika ?
    • Przez mastid
      Witam, chciałbym kupić zawór cztero drożny (dwa wejscia i dwa wyjścia) który znajduje się w Claasie Ares seria 8xx przy zbiorniku paliwa, umieszczony na ramię, na przewodach hydraulicznych idących do siłowników tuza. Czy ktoś może podesłać mi link, ewentualnie jakiś uniwersalny, bądź z innej maszyny. Bo na internetach to jak narazie tylko kulowe dwu drozne (wejscie-wyjscie) tylko widziałem .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.