Skocz do zawartości
Karror830

Case 5150 - jaka świeca, użytkowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karror830    3

Witam. Mam pytanie, jaka swieca siedzi w case 5150, żarowa czy płomieniowa? Jeden z handlarzy jak szukałem case twierdzil ze plomieniowka, inny znowu że zarowa. Latem nie bylo to istotne ale teraz lepiej wiedziec jak uzytkowac, bo jezeli zarowa to podgrzewam trzymajac kluczyk miedzy zaplonem a rozruchem a plomieniowke mozna krecic od razu?

I jak najlepiej sprawdzic czy jest sprawna?

z katalogu czesci wynika ze jest to swieca plomieniowa. nalezy przytrzymac rozgrzanie swiecy i po 15 sekundach przelaczyc na rozruch. wtedy zostaje podane paliwo na swiece i zaplon. a sprawdzic to musisz pokombinowac.

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    79

Wystarczy otworzyć maske w każdym ciągniku i od razu widać jaka jest świeca, w tym case momentalnie widac że to płomieniowa, bo jest do niej podłączony i przewód elektryczny i paliwowy..

JD1052    79

Tak na drugiej pozycji stacyjki grzejemy i potem odpalamy, z resztą podczas kręcenia rozrusznikiem na trzeciej pozycji stacyji świeca jest dalej grzana, bo inaczej by to nie działało...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez koda92
      Witam 
      Co może oznaczać błąd L 5 w Case MXM 140? W książce serwisowej ten błąd oznacza niby '' Próg zadziałania potencjometru przedniej osi jest niższy niż ustawiony poziom'' ale ja nie mam zawieszanej przedniej osi. Mam zwykłą mechaniczną oś. Miga już od dłuższego czasu i nie wiem co z tym zrobić. 

Pozdrawiam

Skoro nikt nie wie o co chodzi z tym błędem to może ktoś wie jaką temperaturę silnika powinien pokazywać wskaźnik ( ile kresek)? Pokazywało mi 3 kreski i bez obciążenia szybko spadało do 1. Wymieniłem termostaty i teraz pokazuje 5 kresek i tyle jest nawet bez obciążenia. Czy to jest dobra temperatura czy może czujnik temperatury jest wadliwy?
    • Przez janusz1278
      Witam, mam kłopot z amortyzacją przedniej osi w ciągniku Case Puma 155 Multicontroler, a mianowicie Oś jest zablokowana. Z tego co wiem to jest ona włączona cały czas można jedynie wyłączyć amortyzacje.Włączanie/wyłączanie nic nie daje oś jest cały czas zablokowana. Co powinienem zrobić ? Gdzie szukać problemu ?