Skocz do zawartości
ukaszKwapisz

Steyr 4110 PROFI czy John Deere 5115M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Steyr

Witam,

może ktoś coś napisze jakieś mądre rzeczy na temat tych dwóch ciągników.Wiem że Steyr jest dopasiony na maxa ale JD będzie sporo tańszy tylko bez paru bajerów które ma Steyr.

Edytowano przez ukaszKwapisz

qazi    58

inna klasa ciągnika, tego steyra możan porównać do jd 6115m albo R do serii 5m to raczej compacta, albo multi

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

5M zamiast 4110 Profi? Nie żartuj, jeżeli ciągnik główny to oczywiście że Steyr'er z tych dwóch. Raz że lepsza przekładnia, dwa że amortyzacja, 3 że lepsza hydraulika i podnośnik.

qazi    58

testowałem oby dwa na full wypasie i wybrał bym raczej John Deer'a

jak spisywała sie nawigacja z automatycznym prowadzeniem w steyr?

Już zakupiony:)Wybór padł na Steyra 4110 Profi.Myślę że dobry wybór tym bardziej że wprowadzili jakąś ustawe że nie można dwa razy kupić tej samej maszyny więc na ciągnik już bym nie dostał.

roter    2

John Deere 5M to chiński ciągnik niskiej klasy z znanym logo. Kupując tego Steyr 4110Profi na pewno zrobiłeś lepiej bez dwóch zdań. Seria "M" w JD to budżetowy ciągnik dla nieobeznanych ludzi co nie mają pojęcia o ciągnikach. Tak jakby VW robiło nagle samochód w chinach jakości Dacii albo Tata z logo Volkswagen taki w tym sens.

Tygrysek    21

nie rozśmieszaj mnie mam 5080M i prawie 4tyś h bez awarii a w wiosce pokupywani nh i zetory to tylko rozpoławiają je i naprawiają je w zimę w duże mrozy ja jeździłem po wiosce a a oni z taczką po qq jeździli bo ciągników nie mogli odpalić wolę mojego john deere-a niż te inne pseudo dobre ciągniki

Edytowano przez Tygrysek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.