Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darek16

modernizacja gospodarstw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek16    3

Czy można składać wniosek na traktor cena ok.30000zł a rok jaki ma być może mieć z 20lat i czy dostane przy 9ha ??? :)

Przemo85    12

Z tego co sobie przypominam to używany sprzęt nie może mieć więcej niż 5 lat także nie liczyłbym na to

Cihu    122

Nie mozesz. Traktor musi byc mlodszy niz 5 lat.

Pamiętaj, ze jednym z warunków uzyskania wsparcia w ramach działania " Modernizacja gospodarstwa rolnego" jest poziom żywotności ekonomicznej gospodarstwa a nie powierzchnia. Gospodarstwo musi mieć dochód na poziomie co najmniej 4 ESU.

ps: (info dla tych co składali teraz wnioski):

podczas rozpatrywania dokumentów (prow 2007) traktor 20 letni nie jest uznawany przez agencje jako traktor i jest pomijany.

Wiadomość z agroFakt.pl

b0gdan    85

moja C-330 nie istnieje już od 8 lat , a c-360 od 4 :) a tak w ogóle to większość mojego sprzętu nie istnieje :)

Cihu    122

hehe. Nasza 360 od 6 lat nie istnieje a MF 255 za miesiac przejdzie w niepamiec. ale MF sie trzyma nawet jak na swoje lata. Dobry traktorek ale za maly.

darek16    3

to jak moja 30 ma z 30 lat to moge ubiegać sie o używany traktor a do ilu oni zwracają

Cihu    122

co to znaczy "do ilu"? na 9 ha wedlug przeliczen arimr to wystarczy ciagnik 9*3,5KM czyli okolo 35KM. ciagnik musi byc mlodszy niz 5 lat. zwracaja 40-50% kosztów kwalifikowanych czyli tych bez wat-u. Kupcie lepiej MF 255 i nie baw sie w Prow bo i tak nic z tego.

quercus    6

O mamo ! Mój ciapek już nie istnieje 12 lat. :) Czas się zastanawiać nad czymś młodszym.

ale koniec już OT.

karolwiesz    3

Dziś dostałem pismo, że z powodu braku akredytacji przez ARiMR wnioski nie mogły być rozpatrzone i agencja wyznacza sobie nowy termin 3 miesiące licząc od daty 10.03.2008.

PARANOJA.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować