Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120

Wiadomość z agroFakt.pl

drahen4    0

Witam wyskoczył mi błąd elektro alarm 017 i elektro alarm 025 w same rubin 120 co te błędy oznaczają odpowie ktoś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Przez faofar
      witam wszystkich traktoro maniaków
      posiadam takiego
      rollera 70w od nowości ma 2 lata i od nowego jest w nim problem z ogrzewaniem .
      pracuje z przyczepa do wywozu drewna na obrotach 1000-1200 max, zagrzac go do normalnej temperatury na wsakzniku nie ma szans , teraz -10 to ledwo wskazówka sie rusza .chłodnica zasłonieta na maxa z przodu.Termostat zmieniony
      temperature łapie jak gonie nim po drodze z predkościa 40km/h
      jak tam sie ma ta temperatura u innych uzytkowników takiego MAKARONA SAME
      POZDRO
    • Przez Andrzej38
      witam mam pytanie czy do rollera 55w można zalożyc turbinę by przybyło mu koników, bo w rollerze 70w jest ten sam silnik tylko dołożyli turbo .
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam problem.Nie dawno uszkodziła mi się budowa tylnego mostu w samie dorado z roku 1999, i czy dało by się to naprawić czy trzeba wymienić cała obudowę mostu ?
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki