Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam 

Mam do sprzedania bardzo fajny ciągniczek, w dobrym stanie.

---  RENAULT ARES 620RZ  ---

Rok 1998
8940 mtg
Opony Przód/Tył - 90%
Amortyzowana kabina
EHR
Rewers
Skrzynia mechaniczna
Przedni napęd 4x4
Klimatyzacja
Silnik 6-cyl.
Komplet obciążników

!!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!!

LINK DO OGŁOSZENIA:

http://otomoto.pl/oferta/renault-ares-620rz-ID6ye8vb.html

post-167587-0-86069200-1448362183_thumb.jpg

post-167587-0-40453100-1448362185_thumb.jpg

post-167587-0-54908500-1448362186_thumb.jpg

post-167587-0-63555400-1448362187_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik32098
      Przy podgrabianiu siana, uszkodziłem oponę w ciągniku. Przy podgrabiarce urwała się cześć i uderzyła w oponę przebijając ją. Mam ubezpieczenie AC (ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego od uszkodzeń w PZU). W decyzji napisali, że opona była zużyta, a wcale nie była w aż tak złym stanie. Chciałem zapytać czy ktoś miał podobną sytuację i jak się odwoływał. 
    • Przez miszalp
      Mam do sprzedania MF 3090, 110 KM, skrzynia w pełni mechaniczna 16x16 z rewersem mechanicznym, komplet zaczepów. Opony tył 90%, przód 50 %. Preferuję wymianę na ładowarkę, albo ciągnik min. 130 KM. tel. 697272944. Cena: 39 900 zł. Lubelskie.

• Przez Radek65
      Dzień dobry, w mojej okolicy większość rolników wynajmuje ludzi do transportu zboża do skupu. Stwierdziłem, iż tak i tak stoję przed zakupem jakiegoś ciągnika bo doszło mi trochę ziemi i chciałbym kupić właśnie ciągnik który nadawałby się do transportu, czyli byłby szybki. Aktualnie zainteresował mnie Fendt 308, czy modele z roczników 82-86 są dobrymi wytrzymałymi maszynami? Czy polecili byście mi coś innego do około 45tyś zł?
    • Przez RybkaMateusz
      Witam czy posiada ktoś renault typu 1181-4 jakie ma spalanie, czy coś się psuje i ogólnie jaką macie opinie o tym ciągniku? Dziękuję z góry i pozdrawiam
    • Przez Theprzemo205
      Witam! A więc mam okazję kupić ciagnik c 355 tylko jest mały problem z dokumentami ponieważ jest tylko tablica rejestracyjna. Ciagnik stoi od kilku nie używany a wczesniej był rejestrowany na strszego pana który już nie żyje. Ciagnik najprawdopodobniej był wyrejesyrowany czy coś takiego oraz od wielu lat nie miał ubezpieczenia. Czy da radę jakoś go zarejestrować?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.