Polecane posty

Witam 

Mam do sprzedania bardzo fajny ciągniczek, w dobrym stanie.

---  RENAULT ARES 620RZ  ---

Rok 1998
8940 mtg
Opony Przód/Tył - 90%
Amortyzowana kabina
EHR
Rewers
Skrzynia mechaniczna
Przedni napęd 4x4
Klimatyzacja
Silnik 6-cyl.
Komplet obciążników

!!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!!

LINK DO OGŁOSZENIA:

http://otomoto.pl/oferta/renault-ares-620rz-ID6ye8vb.html

post-167587-0-86069200-1448362183_thumb.jpg

post-167587-0-40453100-1448362185_thumb.jpg

post-167587-0-54908500-1448362186_thumb.jpg

post-167587-0-63555400-1448362187_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez micgal39533
      Sprzedam ciągnik Białoruś 
      -ciągnik Białoruś rok 1984
      -cena 8500zł
      -Busko-Zdrój buski 
      - tel: 726-576-748
      -Sprzedam ciągnik Białoruś w pełni sprawny, wspomaganie kierownicy na orbitrol, nowe pompy hydrauliki oraz rozdzielacz, opony w stanie dobrym, ubezpieczenie ważne do 02.2019r przegląd do 04.2020r
      Cena do negocjacji. Więcej informacji telefonicznie.
      link https://www.olx.pl/oferta/bialorus-CID757-IDxripT.html
    • Przez slawek_82
      Witam. mam problem z rewersem a dokładnie z jazda w przód do tyłu ładnie i płynnie rusza a do przodu mocno szarpie. Czy kalibracja skrzyni może coś pomóc i jak się dokładnie przeprowadza w tym modelu ciągnika ?
    • Przez mastid
      Witam, chciałbym kupić zawór cztero drożny (dwa wejscia i dwa wyjścia) który znajduje się w Claasie Ares seria 8xx przy zbiorniku paliwa, umieszczony na ramię, na przewodach hydraulicznych idących do siłowników tuza. Czy ktoś może podesłać mi link, ewentualnie jakiś uniwersalny, bądź z innej maszyny. Bo na internetach to jak narazie tylko kulowe dwu drozne (wejscie-wyjscie) tylko widziałem .

• Przez tomek2201
      Witam. Mam problem w Renault Ares 620. Gdy zostawię ciągnik zgaszony na dłuższy czas lub pracuje długo na 1 półbiegu to on się zacina. Niezależnie od biegu nie mogę zmienić na inny półbieg dopiero po dłuższym wciskaniu za którymś razem się przełączy. Gdy zostawię zgaszony na innym lub pracuje długo to wszystko działa. Nie wiem czy szukać gdzieś problemu w instalacji czy to raczej jakiś elektrozawór? Ktoś się orientuje w tym temacie. Problem dotyczy tylko 1 półbiegu.
    • Przez bizonzo56
      Chciał bym żeby ktoś mi  doradził jaki ciągnik wybrać do 30000 zł .Ciągnik może być do 100 koni . Moje warunki to żeby ciągnik nie palił nie wiadomo,  ile żeby części były wmiare tanie i dostępne . Najlepiej żeby się nadawał do trudnych prac polowych a i żeby był dobry do tura. Doradźcie jaki ciągnik był by dobry i wmiare spełniał moje wymagania.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.