Polecane posty

Witam mam problem z dzwiami lewymi historii taka, wyjerzdzałem z garażu nie nie zamkłem dzwi i przypadkowo znalazły sie na murze i lekko sie dolna częsc skrzywiła i mam pytanie jakie prace po kolei trzeba wykonac zeby doprowadzic je do stanu poprzedniego

Wiadomość z agroFakt.pl

marekc    56

na moje to musisz odwrócić kolejność zdarzeń jak to się stało przy wyjeżdżaniu to musisz teraz wjechać do garażu z otwartymi drzwiami  :D

Jedyne co mnie kręci to karuzela !!!

TTjarek    1

Otwórz drzwi weź jakiegoś drewnianego klocka i włóż go między słupek a drzwi przed zamkiem tu gdzie zaczyna się to zgięcie takie i przymknij drzwi a potem mocno z całej siły dociskaj w lewym dolnym rogu, ja tak robiłem i pomogło

Otwórz drzwi weź jakiegoś drewnianego klocka i włóż go między słupek a drzwi przed zamkiem tu gdzie zaczyna się to zgięcie takie i przymknij drzwi a potem mocno z całej siły dociskaj w lewym dolnym rogu, ja tak robiłem i pomogło

dzięki na pewno skorzystam z tej opcji.

Tomasz78    798

Kolego bez urazy ,wiekszosc z nas zna podstawy odkształcania materiału i wie że trzeba go wyklepać lub nawet rozciąc aby wrócił do formy ,jesli nie potrafisz to daj komuś kto się tym zajmuje .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie, bo żeby je wyprostować trzeba wiedzieć gdzie przyłożyć siłę, aby odkształcenie nastąpiło w miejscu, w którym chcemy żeby wystąpiło. Bo jak tego nie wiesz to bardziej zaszkodzisz niż pomożesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KubAE86
      Witam, posiadam MTZ Pronar z 96r. Z powodu za małego garażu rusek do niego nie wchodzi więc załóżmy że chcę zmienić kabine na tą starą małą i tu sie pojawia problem z deską rozdzielczą bo jak wiadomo Pronary mają tą nowszą plastikową. Czy będzie to pasowało do małej kabiny czy tylko do niej pasuje deska belarusa (zegary w poziomie)  ?
    • Przez WojtaS141095
      Witam,proszę o pomoc! Po chwili pracy nie skręca mi ani w lewo ani w prawo łapa koparki. Wszystkie inne funkcje działają. Zero reakcji podczas ruszania wajchami.
    • Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam
    • Przez KubAE86
      Witam czy na taką felgę mogę zakładać oponę 360/70/r20? Czy lepiej 320/70 ?

• Przez TheXxKamilxX
      Siemka chciałbym się zapytać jak sie zabrać za pomalowanie takich plastików
      https://zapodaj.net/f270b95795aa8.jpg.html
      https://zapodaj.net/ee40f1eec4126.jpg.html
      https://zapodaj.net/5af9e6c035778.jpg.html
      Maska i błotniki straciły kolor po około 4 latach od zakupu
      Jaki rodzaj farby kupić bo w sumie nw co to za materiał  i jaki lakier 
      I ostatnie pytanie na to pęknięcie na błotniku wystarczy Żywica App i mata ?? 
      Wiem że może głupie pytanie ale jestem zielony w tym temacie
      Z góry dzięki za odp

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.