pawlu

Fendt

Polecane posty

pawlu    1

Panowie mam pytanie czy można hodować 309 na zgaszonym silniku(czy będzie można kierować kierownicą)

karolas123    87

Układ kierowniczy z orbitrolem umożliwia holowanie jednak układ kierowniczy pracuje bardzo ciezko, należy zachowac ostrożność.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    12

głownie z uwagi na skrzynie nie polecam również

możesz ja powaznie uszkodzic - brak smarowania

pawlu    1

Panowie nie mówię o holowaniu kilkudziesięciu kilometrów tylko teoretycznie ściągnięcie do bazy!

waldac    12

1 km?

10 km?

Twoja decyzja. Twój ciagnik...Twoje koszty

wiesz czego możesz sie spodziewać

napewno laweta tańsza....

waldac    12

wymuszony obieg oleju przy pracujacym silniku

chcesz schemat smarowania /  przekrój skrzyni

nie ma sprawy tylko co ci to da - nie obejdziesz tego

pytałes o holowanie i już holowałeś że potzrbny schemat

załoz nowy temat jak zatrzesz skrzynię :)

wymuszony obieg smarowania niechcę zatrzeć tylko pytam teraz wprost gdzie znajduję sie pompa oleju smarowania skrzyni w tym modelu bo wiele ciągników owej nie ma spotkałem taką w mb traku a o fendzie pierwsze słysze więć pytam bo jestem ciekaw ale nie mam pewności jak to na forum często czytam głupoty więc drażę temat

ok  już się dowiedziałem wczesniej bo właśnie w tej chwili mam rozebraną skrzynię serji 600 i nic tam nie widziałem ale to całkiem inna skrzynia dzięki za uparte odpowiedzi i na temat

zenek_19    4

to nie vario tylko zwykla mechaniczna skrzynia wiec maly odcinek nie powinien robic problemu bedzie smarowanie rozbryzgowe pozd

lukasz1307    1

siema co mozecie powiedziec na temat fendta xylona i fenda 380 prosil bym o poinie tyh ciagnikuw  z gury dzieki 

JD1052    99

No przecie 309 ma tylko smarowanie rozbryzgowe...smarowanie przez pompe ma tylko 312...

JD1052    99

312 ma tylko, sama ilość oleju w skrzyni o tym mówi tylko 21 litrów a w 311 jest to już 33 litry, w skrzyni musi być pompa tak czy tak, coś musi obsługiwać rewers, wom i pólbiegi prawda?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez Kuba284
      Cześć
      Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Tak jak w temacie nie działa wom oraz półbiegi. Konkretnie: dzieje się to czasami, częściej nie działa wom, po odpaleniu ciągnika nie ma na desce rozdzielczej wskaźnika półbiegów. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika problem ustaje. Podobnie dzieje się z przekaźnikiem. Po odpaleniu nie można go w ogóle włączyć(dioda na przycisku również się nie świeci). Po ponownym uruchomieniu wszystko działa.
      O co chodzi?
      jeszcze jedo: czy w fendtach jest coś takiego jak uruchamianie wom-u bez szarpnięć?
    • Przez piott308
      Witam.
      Mam problem z fendt 310 mianowicie wycieka plyn spod 2 i 4 glowicy.
      W zeszłym roku była ta sama sytuacja więc wymieniłem uszczelki pod głowicami i uszczelki pod kolektorami ssaca wodnym.
      W czym może być problem krzywy blok? A może uszczelki na tulei cylìndrycznej ?
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
    • Przez adam8211
      Witam. Mam 312 lsa turbomatic z 91 roku. Niedawno pojawił się problem z kontrolką smarowania skrzyni. Zaczynając od najprostszego wymieniłem olej(Total transmission 80W-90 GL5) i filtr. Niestety objaw dalej ten sam, po kilkunastu minutach pracy w dalszym ciągu daje znać o sobie owa kontrolka. Ciśnienie sprawdzone w punkcie zaraz powyżej filtra dało 12 bar przy max obrotach. Czy ktoś doradzi jaki przyjąć kolejny krok w poszukiwaniu usterki i gdzie znajduje się ten czujnik, może to z nim coś nie tak. Mam nadzieje ze jednak nie padła mi pompa smarowania, a jeśli tak to czy konieczne jest rozpołowienie traktora ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.