Skocz do zawartości
pawlu

Fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlu    0

Panowie mam pytanie czy można hodować 309 na zgaszonym silniku(czy będzie można kierować kierownicą)

karolas123    86

Układ kierowniczy z orbitrolem umożliwia holowanie jednak układ kierowniczy pracuje bardzo ciezko, należy zachowac ostrożność.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

głownie z uwagi na skrzynie nie polecam również

możesz ja powaznie uszkodzic - brak smarowania

pawlu    0

Panowie nie mówię o holowaniu kilkudziesięciu kilometrów tylko teoretycznie ściągnięcie do bazy!

waldac    11

1 km?

10 km?

Twoja decyzja. Twój ciagnik...Twoje koszty

wiesz czego możesz sie spodziewać

napewno laweta tańsza....

waldac    11

wymuszony obieg oleju przy pracujacym silniku

chcesz schemat smarowania /  przekrój skrzyni

nie ma sprawy tylko co ci to da - nie obejdziesz tego

pytałes o holowanie i już holowałeś że potzrbny schemat

załoz nowy temat jak zatrzesz skrzynię :)

wymuszony obieg smarowania niechcę zatrzeć tylko pytam teraz wprost gdzie znajduję sie pompa oleju smarowania skrzyni w tym modelu bo wiele ciągników owej nie ma spotkałem taką w mb traku a o fendzie pierwsze słysze więć pytam bo jestem ciekaw ale nie mam pewności jak to na forum często czytam głupoty więc drażę temat

ok  już się dowiedziałem wczesniej bo właśnie w tej chwili mam rozebraną skrzynię serji 600 i nic tam nie widziałem ale to całkiem inna skrzynia dzięki za uparte odpowiedzi i na temat

zenek_19    4

to nie vario tylko zwykla mechaniczna skrzynia wiec maly odcinek nie powinien robic problemu bedzie smarowanie rozbryzgowe pozd

lukasz1307    1

siema co mozecie powiedziec na temat fendta xylona i fenda 380 prosil bym o poinie tyh ciagnikuw  z gury dzieki 

JD1052    85

No przecie 309 ma tylko smarowanie rozbryzgowe...smarowanie przez pompe ma tylko 312...

JD1052    85

312 ma tylko, sama ilość oleju w skrzyni o tym mówi tylko 21 litrów a w 311 jest to już 33 litry, w skrzyni musi być pompa tak czy tak, coś musi obsługiwać rewers, wom i pólbiegi prawda?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuba284
      Witam 
      Nie działają mi półbiegi w fendtcie 309 i wywala błąd 5.1.02 oraz 5.1.06
      Po kilku dniach przestał działać EHR oraz przyciski na błotniku od podnośnika.
      Czy to może być spowodowane uszkodzeniami kabli w wiązce?
    • Przez Kuba284
      Witam!
      Chciałbym się dowiedzieć gdzie jest pojemnik na wspomaganie w fendtcie 309.

Mam problem. Na desce rozdzielczej jest wykrzyknik nie ma błędu i piszczy. Co to może być??? Wspomaganie???

• Przez piott308
      witam mam problem z fendtem dzis gdy jechałem ze wzniesienia ciagnik zgubił bieg tzn myslałem ze bieg wyskoczył ale jednak nie 
      z  biegów 1  2  3 nie chciał wogule ruszyć    biegi działały tylko 25 30 40 
      po zgaszeniu ciągnika i ponownym rozruchu wszystko wróciło do normy ale tez tylko chwile i dalkej to samo 
      błedów na komputerze 0 
      co sie mogło stac

• Przez Mateusz0188
      Cześć,
      Mam, pewien problem z moim Fendtem, chciałbym prosić o pomoc jeśli ktoś miał już taką dolegliwość.
      Problem polega na tym, że przy podłączeniu przewodu hydraulicznego do ciągnika, przy próbie użycia hydrauliki (np. podniesienie podbieracza w belarce), przewód wypada z gniazda (mam szybkozłącza), efektem jest twarde gniazdo od strony ciągnika, trzeba gasić traktor ,ruszyć dzwignią w przód ,tył żeby zmniejszyć cisnienie i podłączyć wtyczkę na nowo po czym znowu przewód wyskakuje. Zwykle taką operacje muszę powtórzyć kilka razy żeby ta wtyczka siedziała.
      Zastanawiające jest dla mnie to, że jak już się uda wsadzić wtyczkę, że nie wyskoczy to ona już nie wyskoczy w ogóle i siedzi dotąd aż sam jej nie wypnę. Mam trzy pary wyjść w ciągniku, każda para ma tę przypadłość. Nie jest to wina maszyny bo z innym ciągnikiem nie ma tego problemu, poza tym przewód wyskakuje bez względu czy jest to beczka, kosiarka czy belarka. 
      Wydaje mi się, że gdyby gniazdo było uszkodzone to raczej jedno a nie wszystkie naraz.
      Spotkał się ktoś z was z podobną usterką?

• Przez piott308
      witam mam problem z fendtem 310 z cianika dobiega taki gwizd jak by sie jechalo na włączonym napedzie
      gwizd jest słyszalny na puszczonym sprzegle wraz ze wzrostem obrotów silnika staje sie głośniejszy gdy nacisne sprzegło  wszystko wraca  do normy
      wczym moze byś problem ?
      prosze o pomoc