maru01

nawóz na pole

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Nawóz
maru01    0

Witam wszystkich jestem nowym uczestnikiem i mam pytanie. Zakupiłem ostatnio nawóz TARNOSAN i chciałbym się dowiedzieć czy mogę go rozsiać przed orką czy przed siewem  ? Z góry dziękuje za pomoc

rolnik90_01    5

Cóż to za nawóz? Google prowadzi mnie do "przedsiębiorstwa instalacyjno-budowlanego". Powiedz więcej to może ktoś wywnioskuje jak go zastosować.

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489

Może  tarnogran ???  Bo  tarnosan  to  nie  słyszałem  w zyciu...  

Moim  zdanie po  orce - przed  uprawą  przedsiewną , jaki by tam nie  był ... 

;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Challenger
      Witam!!!
      Tak jak w temacie mam pytanko odnosnie tych nawozow.
      Czy ktos z forumowiczow stosowal te nawozy???Jakie sa efekty po ich zastosowaniu w zbozach???Czy maja dos duzy wplyw na wyzszy plon???
      Chodzi mi tu glownie o nawozy tj.Plonwit Z,Siarczan Magnezowy Jednowodny,Alkalin PK 10:20,Fostar i Chelaty!!!
      Prosze o udzielanie informacji,poniewaz mam zamiar zastosowac te nawozy!!!

Pozdrawiam!!!
    • Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Czy ktoś stosuje obornik kurzy? W jakiej dawce go się stosuje na ha, jaki ma skład oprócz azotu?
    • Przez emtec123
      Który z wyżej wymienionych nawozów fosforowych jest lepszy i kiedy?
      Np. pod kukurydzę przyjęło się siać fosforan (polidap), kiedy superfosfat (prosty lub wzbogacony) raczej taniej wychodzi?
      Który zastosować pod zboża?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Czy dobrym pomysłem będzie zastosowanie Saletrosanu na zboża ozime wiosną czy lepiej zastosować coś innego? I co można zastosować na wiosne na zboża jak jesienią nie było PK?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.