Gość BestZetor

Nowy Case - Optum

Polecane posty

Gość BestZetor   
Gość BestZetor

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ciagniki/case-ih-optum-nowa-seria-pomiedzy-puma-a-magnum,151.html

Ciekawie się zapowiada. Co o nim sądzicie ?

Wiadomość z agroFakt.pl

varadero112    0

a skoro już wszedł, to możliwe, że ktoś już miał z nim styczność :) ma ktoś już jakiego z nim związanie doświadczenia ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bizonzo56
      Chciał bym żeby ktoś mi  doradził jaki ciągnik wybrać do 30000 zł .Ciągnik może być do 100 koni . Moje warunki to żeby ciągnik nie palił nie wiadomo,  ile żeby części były wmiare tanie i dostępne . Najlepiej żeby się nadawał do trudnych prac polowych a i żeby był dobry do tura. Doradźcie jaki ciągnik był by dobry i wmiare spełniał moje wymagania.
    • Przez adamigos
      Witam.Bardzo proszę o wasze opinie.Chciałbym zakupić nowy ciągnik z turem (Premia Młody Rolnik).Wymagam również u niego,aby dawał radę przy takich maszynach jak : Opryskiwacz Amazone UX 3200,Rozsiewacz Nawozów poj.2600 i ewentualnie agregat uprawowo - siewny Vaderstad Rapid 3m.Cena do 250 tyś.
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.

• Przez adamigos
      Witam.Potrzebuję informacji od użytkowników tej serii ciągników.Dodam również że będzie on nowy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.