ghanew

Pompa Hydrauliczna

Polecane posty

ghanew    0

Mam pytanie dotyczące pmpy hydrauliczne 11+8 (cm3/obr) firmy bosch 510 465 321 - jaki może być jej udźwig ??

Edytowano przez ghanew

ghanew    0

stożek 1:5, Ø 17 x 17

O to chodzi ? Czy chodzi o siłownik w turze ?

Edytowano przez ghanew

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    359

udźwig zależy od średnicy siłownika (tłoka) w odbiorniku oraz od ciśnienia oleju i nie da się stwierdzić jaka dana pompa ma udźwig, co najwyżej da się stwierdzić jej wydajność oraz maksymalne ciśnienie reszta jak wspomniałem zależy od siłownika im większy tym więcej podniesie ale wolniej.

krzychuuuuu    41

Jaka pompę wybrac konfigurując nowy ciagnik zebata czy tloczkowa?

Zebata od tloczkowej jest tansza w zakupie, mniej wydajna, mniej podatna na uszkodzenia, w przyszlosci tansza w naprawie.

W tłoczkowej trzeba bardziej dbac o olej i czesciej wymieniac filtry.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Macase
      Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję
    • Przez MrRozgunek
      Witam tak jak w temacie: Jak oceniacie wydajność rzepaku biorąc pod uwagę zaistniałą suszę? Mówiąc szczerze u mnie myślałem, że będzie gorzej jednak biorąc pod uwagę właśnie tę suszę to plon nie jest najgorszy. A plon kształtował się na poziomie około 3 t/ha. Pozdrawiam!  

• Przez Arek1111
      Witam. Mam problem z kombajnem Claas Lexion 430. Mianowicie nie mogę wejść w zakładkę wydajności( pole E22) na panelu CEBIS. Po prostu klikam OK na tą zakładkę i nic się nie dzieje. Wszystkie inne zakładki działają prawidłowo.
      Pozdrawiam
    • Przez Camry
      Witam ,oberwało mi uchwyty mocujące pompę do ramy opryskiwacza jest to odlew i zastanawiam sie na pospawaniem tego migomatem i pytanie czy jest to możliwe w ten sposób zrobić ,może ktoś już coś takiego robił ?
    • Przez debrzyna
      Może ktoś wie albo potrafi wyliczyć jaka będzie wydajność pompy przy obrotach silnika 1200 Potrzebuje to wiedzieć zęby dobrać odpowiedni silnik hydrauliczny do transportera pokosu 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.