Skocz do zawartości
Machonik

Malowanie przyczepy D-55

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez szymi4512
      Witam,szukam dokładnych oznaczeń RAL farby John deera do modelu 6220 i pochodne ,bo z tego co wiem są trzy odcienie żółtego i zielonego a nie chce źle zamówić.
      Potrzebuje farby żółtej i zielonej pozdrawiam.  
    • Przez bel920
      przymierzam się do malowania i moje pytanie jakiej marki polecacie farbe aby dała efekt na lata i dobrze się trzymała i kryła jak pomalować to żeby zaraz nie wyblakło ale i malowanie szło do pomalowania deutz  far
    • Przez Dariusz1972
      Mam problemy z ciągnikiem John Deere 1640 a dokładnie z podnośnikiem i turem  przy podnoszeniu tur i podnośnik drży.Wymieniłem pompę wewnętrzną skrzyni, pierścienie, tuleje i podkładki dystansowe koszyka półbiegów , wszystkie oringi , uszczelki gumowe, uszczelki tłoka podnośnika.Po remoncie nic się nie zmieniło.Ciśnienie w pokrywie skrzyni wynosi 9.5 atmosfery.
      Jeżeli ktoś wie co może być powodem usterki będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam jak ustawic na znakach rozrzad. wymienialem wal i glownie chodzi o kolo stykajace sie z kolem od walu bo na wale jest oznaczenie C. a na kole stykajacym sie z nim sa nabite dwa przy sobie C i pytanie do was czy ten znak z kola od walu. ma sie z grac pomiedzy tymi dwoma znakami z kolem stykajacym sie z nim
    • Przez slavo666
      Witam
      czy ktoś uszczelniał wałki sprzęgłowe w tym ciągniku??  Wylewa mi się olej przekładniowy z obudowy sprzęgła przy nachyleniu ciągnika. Prawdopodobnie rozleciał się uszczelniacz, oring miedzy wałkami. Czy ktoś wie jak jest z wyciągnięciem tych wałków  albo jak to wygląda  w innych zetorach

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.