gienek990000

tytanit

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misio3p    2136

Plonu nic Ci tak nie zwiększy jak azot. Koszt tytanitu jest niewielki, także jak masz to pryskaj nim, ale moim zdaniem cudów po nim nie będzie.

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dolistne dokarmianie coś daje jak się nie stosuje nawozów sztucznych tylko obornik

Edytowano przez gienek990000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Stosowałęm w tamtym roku w zbożach i rzepaku. Różnicy z kontrolą nie zauważyłem. Może przez to, że opadów było pod dostatkiem i wtedy kiedy trzeba było. On ponoć w suchych latach poprawia wydajność.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za ten mix co mówisz kupisz 100kg saletry i efekt będzie dużo lepszy.

Nie mam rozsiewacza

Edytowano przez gienek990000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To wtedy wiadro do rączki i siejesz, ewentualnie od sąsiada pożycz bo bez azotu to Ci pszeniczka nie urośnie i żadne odzywki nie pomogą.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Ale w przyszłym roku się wezmę od początku tak solidnie. Mam kupione 400 kur niosek i coś trzeba dać jeść takiemu stadu. A jeszcze zapytam czy pszenica paszowa ma lepszą wydajność niż taka normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

pszenica paszowa to taka o słabych parametrach, zanieczyszczona itp. nie spełniająca norm konsumpcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52
Napisano (edytowany)

tylko pamiętaj że jakościowa pszenica nie nadaje się zbytnio dla kurek, lepsza paszowa o niższych parametrach wypiekowych. A Tytanit potrzebny, trzeba tylko przeliczyć czy przyniesie korzyść.

Edytowano przez kryssr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryczek96    5

Insol3 1l + mocznik 13kg + siarczan magnezu 5kg + tytanit 0.2l. Czy tytanit w takiej mieszance da jakiś widoczny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawałem 0.4l.15kg mocznika i 7kg siarczanu magnezu. Dzisiaj pojadę drugi raz, insol3 1l oraz 10 mocznika i 5 siarczanu magnezu oraz 0.3l tytanitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Najczęściej poruszane tematy w kwestii ochrony i uprawy pszenicy ozimej, o które pytają rolnicy to:
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy Najlepsze nawozy i odmiany dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony Jakie są najlepsze metody zbiórki i przechowywania zbiorów. Zapraszamy do kontumacji dyskusji z sezonu 2022: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/292319-ochrona-i-nawozenie-pszenicy-2022/
       
    • Przez raul
      Witam kolegów. Ostatnimi laty bardzo popularna zrobiła się pszenica euforia. W swoim gospodarstwie zmieniam materiał siewny. Słyszałem dużo różnych opinii o euforii. Jakie macie z nią doświadczenia? Jak wam sypie, czy choruje?
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Mój błąd, miałem źle ustawiony docisk bo we wrześniu pożyczałem siewnik znajomemu który siał na cięższych ziemiach, kompletnie tego nie zauważyłem że poprawiał docisk redlic na mocniejszy no i poszło. Poszło na jakieś 5 - 6cm. Efekt nie musze mówić jaki teraz jest. Dość długo wychodziła. Łodyga jest dość wiotka i przyżółknięta. Pierwszy raz mam taką sytuację. Da się ją chociaż trochę jeszcze odratować czy już nic z tym nie zrobię? 
    • Przez Putinw
      Witam.zrobilem oprysk na chwasty lancet 125 na 30ary ,a wypryskalem na jakieś 17ary  wyższym ciśnieniem.Czy zaszkodzi to pszenicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj