Skocz do zawartości
dejek

Case 4220

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
dejek    0

Mam problem z moim case 4220  gdy wyłączony mam przedni napęd i ciągnik sie dobrze nagrzeje cos piszczy ale gdy włączę naped przedni przestaje. Gdy Ciagnik ostygnie przestaje. 

A i druga sprawa moj case nisko podnosi gdy. Są tam dwie dzwignie po podnoszenia ale Gdy zapne Agregat to nisko podnosi. Ale jak założę cos ledszego  np. pług to podnosi wysoko.

corrado    217

Skąd dochodzi pisk ? Ze skrzyni czy z przedniej osi? Co do podnoszenia olej sprawdzałeś? Filtr?  I czemu zakładasz dwa tematy na temat tego ciągnika jeden w zupełności by wystarczył.

Edytowano przez corrado

dejek    0

pisk chyba gdzieś z okolic skrzyni. ole jest w normie a filtru jeszcze nie wymieniałem 

Wiadomość z agroFakt.pl

filter masz ok. bo jeśli by był zatkany to hydraulika wolno w nich chodzi i dopiero jak przygazujesz to zaworeķ w filarze się otwiera i działa. te dwie dignity to jedna do podnoszenia normalnie a druga jest do orki i np. jak masz koło w pługu z tyłu to działa tak ze ustawiasz ta dźwignię na daną wysokość i podnośnik podczas orki sam utrzymuje pług na tej wysokości. do agregatu musisz mieć obydwie do góry na maxa i jak nie daje rady to znaczy że agregat za ciężki

dejek    0

no raczej troche pomału podnosi. a co moze byc przyczyna pisku tez zapchany filtr ?

andrzej78    13

Najlepiej zlokalizować okolicę pisku.Jaką masz skrzynię (rewers .półbiegi ).Pisk na postoju czy w czasie jazdy.Warto też sprawdzić na podłożu o słabej przyczepności czy rzeczywiście wyłączony przedni napęd nie ciągnie( oprzeć ciągnik o przeszkodę).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się