Skocz do zawartości

Polecane posty

piterwx2    0

Witam jak podłączyć ten wskaźnik czyli ,które to masa a ,które to czujnik. Są dwa wyjścia T, B i +wpx_46f354a1b95f284d3352634507e4620d.jpg

Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

locke    291

Masa na dole,B to plus po stacyjce,T-przewód na czujnik.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

piterwx2    0

dzięki, ja to chyba źle podłączyłem dałem B czujnik T masa a to --|| pod plusa

czy mogło to uszkodzić wskaźnik??

piterwx2    0

wskazówka jest cały czas w lewo gdy w  łącze stacyjke to też

czyli jakby nie reagowała na czujnik

locke    291

podłącz tak jak powiedzieliśmy i dotknij przewodem od czujnika do masy.jak się wyczynia wskazówka na 120 stopni to jest dobrze podłączony.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

piterwx2    0

Właśnie jak podłączałem po mojemu i dotknąłem przewodem czujnika do masy to wskazówka wskoczyła mi na max temp i nie chciała powrócić na swoje miejsce dopiero jak wyłączyłem stacyjke to się wyzerował.

piterwx2    0

ZAMYKAM. Podłączyłem go tak jak mi kazaliście i wszystko jest teraz w porządku. Dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pitraszek1
      więc mam dziwny problem z ehr w fergusonie bo działają wszystkie pokrętła oprócz tego dużego do regulacji głębokości niby jest podłączony po jak nim kręce to migają kontrolki ale jakoś dziwnie bo na 4 podnosi i opuszcza na 5 podnosi na 6 znowu opuszcza i tak jest cały czas nie trzyma pozycji tylko opuszcza do samego dołu i podnosi do samej góry jak podniosę go do samej góry tylko nie tym pokrętłem tylko tym pstryczkiem góra dół mam nadzieje że wiecie o który chodzi i ustawie na 5 to gdy dam tym pstryczkiem w dół to podnośnik idzie na sam dół i się nie zatrzymuje widziałem filmiki na youtube jak działa ten ehr i tam właśnie się zatrzymuje na wybranym poziomie nie wiem co może być przyczyną bo rozkręciłem  ehr i pod nim są jakieś trzy niepodpięte kostki nie wiem od czego  są podejrzewam zepsuty czujnik położenia ramion podnośnika ale nie jestem pewien i nie wiem jak to sprawdzić  
    • Przez case-and-case
      Dzielcie się informacjami ,instrukcjami , opiniami , wiedzą , ciekawostkami na temat tych modeli
      Pierwsze pytanie , jaki olej silnikowy  i w jakiej ilości leje się do 6270 ?
    • Przez Danielkoltun
      Witam , postanowiłem założyć nowy temat ponieważ potrzebuję precyzyjnej i szybkiej odpowiedzi chociaż wiem że nie będzie łatwo mianowicie wszystko ładnie było pięknie Siałem zestawem uprawowo siewnym gdy nagle coś zaiskrzyło pod maską tak jakby rozrusznik i nic nie mam z prądu świateł , dynashift , ehr , do domu wróciłem na wolnych. Wiecie co mogło się stać dokładnie i od czego zaczynać?
    • Przez Nowak5425
      Witam, mam JD 5055E i nie wiem czy tylko u mnie tak jest czy tak musi być. Wskazówka od poziomu paliwa w zbiorniku strasznie powoli podnosi się do góry.. Opada również powoli. Ma ktoś może ciągnik seri 5E i podpowie coś na ten temat ?
    • Przez mocny1994
      Podczas belowania suwak unosi się najwięcej do 80 (pole zielone ). Ciągnik zaczyna mieć już ciężko. Owijam bele sznurkiem i jest ładnie dobita. Co może być powodem nie działania tego wskaźnika. Linka jest cała, suwak chodzi lekko

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.