Skocz do zawartości

Polecane posty

piterwx2    0

Witam jak podłączyć ten wskaźnik czyli ,które to masa a ,które to czujnik. Są dwa wyjścia T, B i +wpx_46f354a1b95f284d3352634507e4620d.jpg

asharot    176

B do + po stacyjce

T do czujnika

masa do masy

Oznaczenia + tam nie widzę nie wiem skąd je wziąłeś.

locke    291

Masa na dole,B to plus po stacyjce,T-przewód na czujnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

piterwx2    0

dzięki, ja to chyba źle podłączyłem dałem B czujnik T masa a to --|| pod plusa

czy mogło to uszkodzić wskaźnik??

piterwx2    0

wskazówka jest cały czas w lewo gdy w  łącze stacyjke to też

czyli jakby nie reagowała na czujnik

locke    291

podłącz tak jak powiedzieliśmy i dotknij przewodem od czujnika do masy.jak się wyczynia wskazówka na 120 stopni to jest dobrze podłączony.

piterwx2    0

Właśnie jak podłączałem po mojemu i dotknąłem przewodem czujnika do masy to wskazówka wskoczyła mi na max temp i nie chciała powrócić na swoje miejsce dopiero jak wyłączyłem stacyjke to się wyzerował.

asharot    176

Wygląda na dobry.

To w czym jest teraz problem,działa w końcu czy nie?

piterwx2    0

ZAMYKAM. Podłączyłem go tak jak mi kazaliście i wszystko jest teraz w porządku. Dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KacperSzalast
      Wiecie może w jakich ciągnikach występują takie wymiary na feldze ? - 

• Przez RedPower
      Witam,
      Dziś przy odśnieżaniu zepsuł mi się przedni napęd. Mianowicie wogóle się nie włącza (ikonka się świeci). Gdy tylne koła się ślizgają wałek od napędu wogóle się nie kręci. Przy większych prędkościach coś hałasuje (łorgot). Co mogło się zepsuć?

• Przez mercurial2000
      Tak jak w temacie, przy nowym masseyu 5611 pracuje nowy ladowacz hydramet Xtreme 2. Problem jest z szybkością podnoszenia, opuszczania, wysypu, itd. Nawet w moim starym ciągniku ladowacz szybciej pracował, mimo że to pronar. W MF wszystko podnosi, ciężar nie jest problemem, ale wydawało mi się, że przy dwóch pompach, z których jedna odpowiada praktycznie tylko za ladowacz, wszystko powinno śmigać(oczywiście przy jak najmniejszych obrotach silnika), a tu nędza. Czy już tak będzie, czy może da się to jakoś przestawić, poprawić? Pozdrawiam i z góry dziękuję za porady
    • Przez lusia106
      Co zrobić jak nie działa podnośnik i zmiana prędkości skrzyni żółw zając? Czy ktoś też miał taki problem albo wie jak to naprawić.
    • Przez RedPower
      Witam dziś zauważyłem że gdy pod obciążeniem na wszystkich biegach szosowych ciągnik nie może zakręcić kołami schodzi z obrotów i tyle (sporym obciążeniem lecz mniejszy 255 bez problemu daje radę). na biegach polowych kręci normalnie. Co może być przyczyną docisk tarcza czy coś innego?
      Dekielek na spodzie jest sporawo osmarkany. Gdy ruszam sprzęgło puszcza za połową całego ruchu pedału sprzęgła (nwm jak to fachowo napisać )

Z góry dziękuje za pomoc

EDIT sorry za błąd w nazwie 3065 a nie 3064