News
Rowan

MX80C problem z ręcznym hamulcem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MX80C
Rowan    14

Witam :)

Do tej pory wszystko było ok, ręczny trzymał jak się należy, może i przy samej górze skoku dźwigni, ale trzymał mocno. Ostatnio chciałem sobie stanąć pod maszynąlekko z górki i zaciągam ręczny, a on wogóle nie trzyma, nic, a nic. A mimo to, dźwignia chodzi tak samo jak kiedyś, robi się opór przy zaciąganiu, u samej góry. I teraz pytanie, co mogło się stać? W zjechanie tarczki wątpie, bo nikt nie jeździł na ręcznym... Czy mógł się oberwać wieloklin na tarczce? Bo to mi przychodzi do głowy, że może kiedyś delikatnie ruszyłem na ręcznym... Czy to cośjeszcze innego? A drugie, to jak się dostać do tego ręcznego? Czy trzeba rozjeżdżać skrzynie? Czy jest jakaś inna opcja? ak ewentualnie zdiagnozować go, żeby się nie narobić, a okaże się, że to coś inego? :)

Z góry dzięki wszystkim i pozdrawiam :)

Bartonini    0

zeby sie dostac do mechanizmu hamulca nie trzeba ingerować w skrzynia wystarczy zdemontować obudowe tylnej osi i mamy wszystko na wierzchu możemy zweryfikować co sie tam dzieje wtedy.

Rowan    14

Tzn zdjąć podnośnik, całą tą "dupe"? :) I da się to wtedy wyjąć wszystko? Jesteś pewien? :) Jeśl by tak było, to jest fantastyczna wiadomość :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartonini    0

no tam zwolnicy nie ma to nie c-360 przecież ale własnie o ten element chodzi jest dość ciezki 2 osoby maja co trzymać :)

Rowan    14

I stamtad jest możliwość ewentualnej wymiany tarczek od ręcznego? Czy wogóle rozebrania jego mechanizmu?

Tylko czy Ty na pewno mówisz kolego o MX? :) Bo ja ścągałem zwolnice w MTX-ie, a to to samo prawie i bez wózka widłowego nawet w trzy osoby byłoby ciężko ją zdjąć, a nie mówiąc już o założeniu :)

No i najważniejsze, czy da sięstamtą wymienć te tarczki, bo jak ja mam na nie tylko stamtąd popatrzeć, to szkoda roboty :)

Rowan    14

Tak nawet patrzę na serwisówke i nie widzę tego rozbierając zwolnice...

sn3iA5e.jpg

7Gsf8GX.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Witam kolegów , kupiłem Case CS 110 , ciągnik miał problemy przy odpaleniu na zimnym silniku poniżej temparatury na zewnątrz 0* , i był na moje oko mulowaty trochę ,  i od tego się zaczęło ... Wymontowalem pompę wtryskową i poszła do sprawdzenia , pompa ok wszystko elegancko , ale teraz problem z ustawieniem jej ponownie , ustawiałem wg. znaków i blokaz ciągnik za Chiny nie odpali dymi jak wściekły i nic , czyli nie to miejsce , cechy na pompie ok , blokada na kole zamachowym , i nic , nawet był na GMP ustawiony i pompa na cechy i nic, różne kombinacje były próbowane , i nic , czy ktoś z was ma skuteczny patent na zamontowanie i ustawienie pompy wtryskowej w silniku sisu ? 
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje żeby ktoś mnie nakierował w sprawie Case Mx135, przed miesiącem go kupiłem i dwa dni temu podczas jazdy a właściwie to hamowania zapala mi się w momencie naciśnięcia pedału hamulca na pulpicie kontrolka przedniego napędu, puszczam pedał i gaśnie wciskam znów się świeci. Dodam że jak rozróbę pedały i nasikam osobno to ta kontrolka nie świeci się, gdy oba pedały są spięte to przy hamowaniu znów świeci. Podejrzewam jakiś przekaźnik lub zwarcie ale nie wiem gdzie szukać rozwiązania bardzo proszę opinie na ten temat.
    • Przez PrzemoCase
      Witam. Mam problem z Case mxm 120 , a dokładniej z nadmiernym grzaniem sie oleju w skrzyni biegów Power-schift  podczas jazdy w dłuższej  trasie pow. 10km. Olej w skrzyni osiąga 90-105 stopni , zaczynają się problemy z zmianą biegów w  górę . Zostało wymienione filtry, olej ,pompa hydrauliczna  ,chłodnica oleju drożna , bajbass sprawdzony działa .
      Proszę o pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.