Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Tylko mogą być potrzebne dodatkowe kilogramy na przodzie, inaczej będzie mniej stabilny i może być problem ze skręcaniem. Po równym można próbować, ale gdy są górki i gdzieś na uwrociach tyle koło wpadnie w jakąś bruzdę to przy próbie ruszenia przód automatycznie idzie w górę. W 1221.3 mam dodatkowe 350 kg założone, brona 3m .

Cichy1925    1

ja mam do 952 2.5 metra aktywny z wałem packera  siewnik na hydropaku na przód zarzucone dodatkowo 300 kg ogólnie niema problemu poza cięższymi kawałkami wtedy trochę koni by się przydało, ale to tylko jedno pole gliniaste.  

ROLNIK7    16

Spokojnie sobie poradzi. Sam ciągam MTZ-em 820 na moście krzyżakowym z oryginalnym obciążeniem zestaw 2,5m  (brona LELY z hydropakiem + siewnik AMAZONE D7 SPECJAL II)

http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez JakubLewandowski
      Witam serdecznie forumowiczów byłem dzisiaj u dilera Case’a w Górnie (Woj. Świętokrzyskie) o wycenę nowego Farmala 75a. Po wycenie wyszło 134800zł brutto, i teraz szukałem opinii o tych modelach ale wszystkie tematy były z roku 2017, 2018 i chciałem odświeżyć ten temat proszę o szczerą opinie ale naprawdę szczerą opinie chodzi mi o wady jego zalety jakim awariom uległ ten model co w nim było robione czy może jednak zdecydować się na inną markę z góry dziękuje i pozdrawiam 
    • Przez krost
      opinie prasy rolujacej new holland 841 ., jak z czesciami do niej bo kolega ma do sprzedania 
    • Przez massei8
      Witam poszukuje opinii o ciągniku John deere 8330 interesuje mnie awaryjność, komfort pracy i spalanie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.