Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Wiadomość z agroFakt.pl

PanJoker    2

Ja chyba w tym tygodniu sprzedam po 530 netto.... Nikt nie obiecuje wyższych cen. Lubelskie.

Witam aż strach pomyśleć co będzie w tym roku po zbiorach  Ponoć gość jakiś sie wypowiadał ze kukurydzy z 2014 roku wystarczy do lutego 2016 ze w roku 2015 nie trzeba by było siać  nie sieje dużo 15 h ale się zastanawiam co siać nic nie prognozuje dobrze morze rzepak sie utrzyma w cenie ktura by pozwoliła przeżyć ale coś wychodzi ze będą suche lata dla rolników obym się mylił 

jasko1993    10

kontrakt mokrej 30% w firmie Narolco 370zł netto a w Cedrob 350zł netto gdzie jeszcze miesiąc temu podpisywali na 400zł :(

patfilmax    7

polskie młyny kontraktują po 385 netto lub 395 netto jak od nich sie bierze nasiona przy 30% wilgotności, dostawa do bioagra goświnowice.

chyba podpisze bo nie zanosi się na wyższe ceny

jasko1993    10

na chwile obecną kontrakty na mokrą podrożały, 400zł/t 30%  może na jesieni będzie jeszcze droższa

Znajomy dostał dzisiaj propozycję za mokrą 440 netto 30 % Coś się chyba rusza bo QQ w okolicy jest naprawdę słaba Jak sypnie  7 t/ha to będzie naprawdę dobrze  :(

JozB    26

Normalnie nie mogę się nigdzie dowiedzieć po ile sucha qq. Po ile jest u was, bo coś się chyba zaczyna dziać na rynku. Ktokolwiek widział, słyszał, to niech napisze. Na rolpetrol cały czas rośnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?