Skocz do zawartości

Ceny usług rolnych 2015


Gość Profil usunięty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Witam.

Zamierzam w tym sezonie zająć się prowadzeniem usług rolniczych ale nie do końca wiem jak z cenami. Wiem ze niektórzy z was są z tym na bieżąco i dlatego prosił bym abyście napisali jak to wygląda u was. Rodzaj uslugi,jaki zestaw, województwo i oczywiście cena. Z gory dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Opublikowano (edytowane)

W tym sezonie jeśli paliwo będzie na podobnym poziomie to od stałych klientów będę brał: Prasowanie słomy, siana, sianokiszonki 9 zł balot a w zeszłym 10zł 1.2x1.2 m sipma classic i ursus 914 - ursus 1014, owijanie 9 zł a w zeszłym 10zł ursus c 360 3p, rozsiewanie wapna 140 zł za godz a w godz robię 3ha ursus c 360 3p + rcw3, załadunek bel 1.5zł większa ilość mniejsza 2 zł, wyrzucanie obornika z głębokiej ściółki turem 30zł za przyczepę 3t ursus 914+ solid 1000, równanie terenu kopanie itp to już różnie biorę ursus 914+solid 1000, kombajnowanie 250 za godz przy dobrym zbożu przy słabym od ha  bizon zo 56, jeśli były by jeszcze jakieś usługi to napiszę ;) Woj Pomorskie.

Edytowane przez michal1014
Opublikowano (edytowane)

Prasa nh 648 140x120 10 -11zl od belki.

Osobiście za owijarke place 5 zl od beli sianokiszonki.

Ladowarka Manitou Mlt 634 80-120 zl za godzinę w zależności od pracy.

Edytowane przez Mikruss
Opublikowano

Palisz litr paliwa na każda bele? 

Ja u siebie nie przewiduje rabatów związanych z cena paliwa kilka lat dostawało się po duqie  to teraz trzeba troszkę wyrównać.

 

Do sezonu jeszcze daleko i paliwo może skoczyć więc nie ma co cen obniżać.

Opublikowano

U mnie tak samo, dlatego nie radze się wychylać z obniżkami bo i tak ich nikt nie doceni, Jak stanieje siła robocza części kredyty i nowe maszyny to wtedy można spokojnie opuszczać, ale takie cuda w naturze nie występują często.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

no myśle że wlaśnie z powodu tej obniżki paliwa nie ma co az tak  od razu opuszczać cen za usługi. Mozna to by bylo zrobic w przypadku jak podal janusz20 ,ale to raczej mało prawdopodobne

Opublikowano (edytowane)

W tym sezonie jeśli paliwo będzie na podobnym poziomie to od stałych klientów będę brał: Prasowanie słomy, siana, sianokiszonki 9 zł balot a w zeszłym 10zł 1.2x1.2 m sipma classic i ursus 914 - ursus 1014, owijanie 9 zł a w zeszłym 10zł ursus c 360 3p, rozsiewanie wapna 140 zł za godz a w godz robię 3ha ursus c 360 3p + rcw3, załadunek bel 1.5zł większa ilość mniejsza 2 zł, wyrzucanie obornika z głębokiej ściółki turem 30zł za przyczepę 3t ursus 914+ solid 1000, równanie terenu kopanie itp to już różnie biorę ursus 914+solid 1000, kombajnowanie 250 za godz przy dobrym zbożu przy słabym od ha  bizon zo 56, jeśli były by jeszcze jakieś usługi to napiszę ;) Woj Pomorskie.

Coś drogo bierzesz za załadunek obornika. Ja biorę 15zł za rozrzutnik 4t i jeszcze mówią ze drogo. Nawet mi wyleciały 2 usługi bo trafił się tańszy. Za to kombajn masz tani. u mnie za bizonka biorą 300zł.

Edytowane przez andrzej2110
Opublikowano

Jakie u Was ceny za oprysk (opryskiwacz 400 l) , bo w moich stronach straszny rozrzut tzn. od 40 do 80 zł za ha ?

Opublikowano

Wiem że mała kostka nie jest w powszechnym użyciu , ale zapytam - jakie ceny za prasowani planujecie w tym sezonie , bez zmian ?

Opublikowano (edytowane)

W ciągu godziny ok. ile kostek robisz ?

Edytowane przez Gość
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Wozniak2464
      Private Girls In Your City - No Selfie - Anonymous Casual Dating
      https://PrettyGirls.sbs

      [url=https://PrettyGirls.sbs] Private Girls From Your City [/url] - Anonymous Casual Dating - No Selfie

      NEW GIRLS
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/marie-26.html]Marie[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/putri-51.html]Putri[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/anna-cute-fox-114.html]Anna Cute fox[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/busty-anastasia-52.html]Busty Anastasia[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/courtney-128.html]Courtney[/url]
      [url=https://PrettyGirls.sbs/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url]
    • Przez Adi96
      Do usunięcia
       
    • Przez Adi96
      Do usunięcia 
    • Przez Kwiatek12
      Ile bierzecie za prasowanie sianokiszonki prasa łańcuchowa new Holland  i owinięcie folia plus transport ?
    • Przez Matey
      Jakie przewidujecie stawki za poszczególne usługi rolnicze w 2025? Względem sezonu 2024 planujecie zwiększyć stawki? Przyjmujecie stała kwotę na cały sezon czy w zależności od wahań cen np. oleju napędowego modyfikujecie ceny?
      kontyunacja tematu z 2024 roku:
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v