Skocz do zawartości

Polecane posty

bhdemeter    36

Jak cię interesuje obornik to ja mam go oporowo moge się wyzbyć ale mazowieckie okolice grójca. 

farmervip    78

kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa

Ile płaćisz za 20ton z własnym transportem 30km od krakowa?

:) :)

bhdemeter    36

Cena do dogadania ale na forum nie będe pisać o kasie. Obornik jest z pod krow i koni. Elegancki przerobiony! najlepiej na prov prosze jak cię to interesuje!

Jeśli temat jest dalej aktualny i odległość "troszkę" większa wchodzi w grę to też posiadam obornik koński. Niestety w okolicach Wrocławia ale ok 10km od autostrady wro-krk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marrat
      Jestem zainteresowany dmuchawą ssąco tłoczącą napędzaną na WOM. Jeśli ktoś ma na sprzedaż to prosze o kontakt 693547645. Dla przykładu interesuje mnie dmuchawa Kongskilde SUC 500.
    • Przez majes
      Kupie klimatyzację kompletna do Renault ares 550.
    • Przez Luki2000
      Gruber 2,2m 5 łap na zabezpieczeniu kołkowym. Regulacja głębokości poprzez wał. Automatyczna belka zaczepowa. Maszyna w bardzo dobrym stanie, gotowa do pracy. Więcej informacji pod numerem telefonu: 608581859, Miejscowość: Boniewo (Kujawsko-Pomorskie)

• Przez witch
      Witam sprzedam pług z odkładnicami ażurowymi stan oraz podzespoły w bdb stanie rama 120x120x8 mm koło podporowe boczne zabezpieczenie śruboweprześwit pod ramą: 75 cm zmienna skokowo szerokość pracy: 35/40/45 cm na korpus regulacja pierwszej skiby przedpłużki nigdy nie używane jak nowe. . Więcej informacji na pw lub telefonicznie. Nie mam nic do ukrycia

• Przez keis71
      Witam .Sprzedam opryskiwacz zawieszany Holder IS1000  https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-is100-15m-hardi-pilmet-biardzki-amazone-krukowiak-CID757-IDwgj9Z.html#853d359105

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.