Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bhdemeter    35

Jak cię interesuje obornik to ja mam go oporowo moge się wyzbyć ale mazowieckie okolice grójca. 

farmervip    78

kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa

Ile płaćisz za 20ton z własnym transportem 30km od krakowa?

:) :)

bhdemeter    35

Cena do dogadania ale na forum nie będe pisać o kasie. Obornik jest z pod krow i koni. Elegancki przerobiony! najlepiej na prov prosze jak cię to interesuje!

Jeśli temat jest dalej aktualny i odległość "troszkę" większa wchodzi w grę to też posiadam obornik koński. Niestety w okolicach Wrocławia ale ok 10km od autostrady wro-krk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez atomik
      witam
      czy ktoś z was bawi się w nawozy startowe koło nasion w postaci mikro granulatu, jakie firmy stosujecie, wasze opinie itd.
      z opinii użytkowników tych co znam najlepiej chwalili timac physiostart cena 180 zł na ha wychodzi chyba. Sam miałem ochotę spróbować ale już mam posianą w tym roku kukurydzę.

Zapraszam do dyskusji
    • Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez ENDRIUROL
      Tak jak w tytule
      Sadzarka akpil stan idealny malo uzywana(20a rocznie) garazowana
      opsypnik 4 rzedy stan dobry garazowany
      siewnik gama 3 do burakow stan dobry gotowy do pracy garazowany
      brony 3 ciezkie garazowane stan dobry
      neptun: szczotka czyszczaca nowa
      sipma kostka: nowy suplacz, obudowa- rama suplacza, stary uszkodzony suplacz(do przelozenia obudowa), polksiezyce zeliwne
      kola c330 stan bdb, 12.4x28 opony stomil( sprzedaje bo ciapek na waskich)
      PW

• Przez michalnh
      Sprzedam pług Akpil 350 CZH 5-skibowy w stanie idealnym, więcej informacji tel. 669 554 908 lub link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/plug-akpil-350czh-jak-nowy-zobacz-tanio-5-skibowy-CID757-IDrNNKr.html 
    • Przez Gospodarhz
      Sprzedam przyczepę , po remoncie wiosną 2017 , bez papierów , sprawna , trójstronny wywrot , działające światła i hamulce , plandeka na wymiar 
      Cena 9800 do negocjacji , woj.podkarpackie