Skocz do zawartości
blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

blawatek98    322

Arena Agro 2015
Pierwsza w północno-wschodniej Polsce wystawa halowa  :) 
14-15 luty, czynne od 9 do 17, wstęp bezpłatny  :) 
Ktoś się wybiera ? 

leszekb    34

Byłem w Ostródzie w lato i na jesieni na targach .Dla mnie lipa totalna wolę dalej do Olsztyna a naj bardziej to mi się podoba Stare Pole dwa dni i nie zdążysz wszystkiego obejrzeć w Ostródzie dwie godziny , bo tylko na jednym stanowisku był kumaty gość .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bywałem często na tych targach, ale niestety szału nie ma szkoda tylko czasu bo oglądać nie ma co i sprzedawcy jakoś zbytnio nie zainteresowani potencjalnym kupcem. Targi na pewno będą duże, ponieważ ostatnio się mocno rozbudowali, tylko niech mają tych wystawców ze sprzętem bo czas oglądania pustych kątów to już chyba minął.

blawatek98    322

Tylko że za organizacje tych targów odpowiada organizator Agro Show w Bednarach, także chyba źle nie będzie ;)

Thomas2135    1193

Leszekb o jakim starym polu piszesz? To jakaś ciekawa impreza? Byłem pierwszy raz w Szepietowie jesienią i impreza ciekawa tylko mam tam 150 km. Do Olsztyna tylko 85 a Ostróda jesienią wydawała się nieciekawa jak obejrzałem relację z targów zeszłorocznych.

leszekb    34

Tomas2135  Stare Pole powiat Malborski jest tam ODR i targi duże jak w Sielinku czy Szepietowie .W czerwcu są a z nimi wystawa zwierząt hodowlanych jest co oglądać .wszystkiego to kilkanaście hektarów a nie pare set metrów .

mariusz27    4

ja bylem z zona w Ostrodzie i powiem ze nie bylo tak zle ale nie bylo rewelacji takze nie ma co narzekac sporo fajnych kontaktow mozna bylo zlapac. I  moze bede i teraz w lutym a jak z wami zlapac kontakt z tymi ktorzy beda?

Edytowano przez mariusz27

Thomas2135    1193

Popatrzyłem na mapę i mimo, że jestem z Mazur to na podlasie do Szepietowa mam bliżej niż na Stare Pole na Warmii.  :blink:

fezoi    47

Popatrzyłem na mapę i mimo, że jestem z Mazur to na podlasie do Szepietowa mam bliżej niż na Stare Pole na Warmii.  :blink:

Raczej Żuławy :) . "Gmina Stare Pole to gmina wiejska w województwie pomorskim, w powiecie malborskim". 

Mario3001    0

Ja też juz byłem w Ostródzie jesienią i faktycznie nieciekawie. Ale w lutym będzie zupełnie inna wystawa! Inna nazwa a przede wyszystkim inny organizator. Jeżeli lutową wystawę przygotowuje organizator Agro Show to powinno być ciekawie. Myślę że maszyn będzie więcej niż jesienią. Ja na pewno jadę chociażby aby porównać z tym co było jesienią 

leszekb    34

To i ja może się skuszę ale jak znowu będzie lipa to już więcej tam nie jadę .

Dany9587    5

Też bede "leciał" z Ełku na Ostróde. Mam 190km ale jade z nastawieniem ze bedzie warto :) Na stronce jest juz troche wystawcow zgloszonych oby jeszcze troche ich doszło.

blawatek98    322

Ja mam sporo bo 150 km, ale będę  :) Co do Starego Pola to jesteśmy co roku od chyba 2004 z tego co pamiętam, i naprawdę warto  ;)

pooch    58

Ja tak samo, mam nadzieję, że uda mi się podjechac i zerknąć z ciekawości jak Ostróda ogarnie temat :)

Szkoda, że nie lato, to by został na weekend ;)

Thomas2135    1193

Jutro będę z bratem. Zobaczymy czy warto. W sumie trochę się człowiek oderwie od roboty na chwilę.

Nikita_Bennet    100

a ja odpuszczam - sprzętu i tak kupować teraz nie będę a dogania mnie papierologia a to lubię mieć na bieżąco zrobione.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się