Skocz do zawartości
fokmen

JD , Claas, czy DF

Polecane posty

fokmen    0

Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?

Edytowano przez fokmen

312fendt512    6

Myślę że Claas produkuje najlepsze kombajny. Myślę tak ponieważ mają wiele lat doświadczenia w budowie kombajnów. Są proste w obsłudze, części są dostępne do nich prawie w każdym sklepie. :) Ale to tylko moje zdanie ;) Pozdrawiam ;) 

fokmen    0

No tak claas niby marka sprawdzona bo kosimy claasem ponad 15 lat... ale cena claasa jest na takim poziomie ze mysle ze nie warto az tak przeplacac... poza tym montana wystepuje tylko w modelu 430 aa to dla nas lekko przymaly kombjan...

A moze ktos moze wypowiedziec sie na temat JD T550 - 560?

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    115

Claas katalogowo wychodzi drogo ale jak ma przyjść do finalizacji to sporo można utargować.

Weź jeszcze pod uwagę NH.

grzego2014    0

Dokladnie, Claas bawi sie w startowanie cen z kosmosu a jak zobaczy dilera nh na podworku to zrobi taniej niz nh cene, choć i tak ja bym brał New Hollanda.

Edytowano przez grzego2014

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania bardzo solidna kosiarkę bębnową Claas Corto 270 , szerokość robocza 2,7m , bardzo cicha, 4 talerze tnące na każdym po 3 noże , możliwość regulacji szerokości pokosu , składana hydrauliczne , w komplecie wałek , klucz do zmiany noży .
      Cena  7600 zł

• Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez flackmistrz
      Witam, szukam opinii o kombajnie Pyra 1600. Jak to wygląda w praktyce i w porównaniu do Grimme?
    • Przez prizmo24
      Witam
      Tak jak w temacie, mam zamiar powiększyć areał ziemniaków, a co za tym idzie rozglądam się za kombajnem. Jedyne ograniczenie to ciągnik. Niestety w c330 nie ma hydrauliki i zostaje tylko zetor 7711. Problem w szerokości opon, które nie będą się mieściły pomiędzy rzadkami. Myślałem nad Bolkiem. Bardzo prosiłbym o poradę odnośnie wyboru kombajnu.