calverdu

Members
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

2 obserwujących

O calverdu

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. witam , Problem rozwiązany - wymieniona dźwignia rewersu
 2. Gratuluję. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej Valtry ?
 3. calverdu

  Przyczepa 12t

  świeża dostawa, a zamówienie z grudnia ? nie podnieśli się z ceną na zamówieniu ?
 4. Handlował ktoś z Agronex z Mąkoszyna ? Propozycja 870netto za jakościówke
 5. U mnie w najbliższych skupach pszenica na początku tygodnia 730-750brutto ! W piątek mała zmiana na 770zł... śmiech na sali jak chcą zarobić na rolnikach. Tak mnie to irytuje, bo są dwa dosyć duże skupy i trzymają cenę, zawsze zaniżają. W żniwa znajomy dzwoni do jednego po ile płaci rzepak - 1600 netto, przyjeżdzaj. No to chłop pojechał, zawiózł, a jak do wystawiania faktury to okazuje się brutto. I tak właśnie oto robi się ludzi w balona, tyle że oszukać tak się da tylko raz. Więcej razy już tam nie zawiezie.
 6. Ledwo jeden dzień po świętach i już telefon z propozycją 800zł netto za pszenice jakościówkę (przed swiętami 780)
 7. Agro Ancornpol koło Pilicy, oni żyto też skupują. A tu u nas to nie mam pojęcia, bo nie handluję żytem.
 8. W świętokrzyskim się skupów narobiło, a szczególnie u mnie w TJE. Cóż z tego, że jest konkurencja i dużo skupów jak żaden rozsądnie nie płaci, każdy tylko patrzy zarobić na rolniku. Od paru lat wole handlować z ludźmi z łódzkiego bądź śląskiego - tu zawsze jest różnica na korzyść
 9. hm, no może ... wczoraj np. jezdził normalnie, ale gdy już miałem wjeżdzać do garażu zaczął przerywać w trakcie jazdy, machnąłem pare razy rewersem i zaczął jechać dalej. Jak się zablokuje to często nie świecą się diody od kierunku jazdy (żółta i czerwona) i wtedy można przerzucać rewers, a nic się nie dzieje
 10. Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
 11. Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?
 12. 314, 414 i 342 najczęściej się wyświetla, piorunek świeci. Tzn w trakcie jazdy w transporcie to rozłączy na 3 sekundy (błędy się nie wyświetlają) i wszystko wraca do normy, ale na polu faktycznie tylko zgaszenie pomaga i miałem też przypadek, że nie reagował na pedał gazu.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj