Skocz do zawartości
matek_2399

ursus c-330 pompa nie trzyma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
matek_2399    0

Witam mam taki problem od jakiegoś czsu nie trzyma mi pompa w ursusie c 330, dodam że pompa, tłoczysko, tłok pierścienie i wszystkie uszczelki do tego są  nowe a pompa nie trzyma jak się olej troszke zagrzeje macie jakieś pomysły co to może być??? są jakieś  zawory w roździelaczu co może być jeszce przyczyną takiego nie trzymania ciśnienia? macie jakieś pomysły!! dodam jeszcze że jak pracuje pompa w roździelaczu na błotniku słychać jakieś syczenie ale też nie zawsze czy to może być przyczyna nie trzymania ciśnienia pomużcie bo nie wiem już co wymieniać!!!

matek_2399    0

tak zgadza sie jak podniosę to opada jak jest olej zimny to pomału a jak ciepły to dosyć szybko im cięższa maszyna tym szybciej! do tego jest jakis zestaw naprawczy czy wymienia się cały? bo nie rozbierałem jeszcze tego!

dawid2m    0

Tak. To rozdzielacz. Albo nowy, albo regenerowany. Kiedyś taki rozbierałem bo miałem podobny problem - tam w środku nic nie ma ciekawego.

corrado    217

Popieram kolegów jeśli wszystko wymieniłeś to co napisałeś to pozostaje tylko rozdzielacz który się już zużył i czas albo go zregenerować albo kupić nowy. Z tym tylko że jeśli planujesz kupić nowy a tańszy to lepiej swój zregeneruj bo ten nowy tańszy wiele nie pochodzi.

matek_2399    0

na alegro znalazłem taki rozdzielacz za 600pln sądzicie że to jest ten lepszy czy gorszy tylko nie doczytałem jakiej firmy! zorientuje się u nas w sklepie tam gdzie zawsze części kupuje! rozdzielacz miał prawo siąść muj ojciec nic nie robił przy 30tce prucz silnika a ma ja od 1985 czyli miał prawo się popsuć.... mam nadzieje że to ten rozdzielacz bo kończą mi sie pomysły co wymieniać!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez XTRO
      Witam.
      Jaką polecacie pompę do zasysania RSMu z baniek 1000l ? 
      Pompa musi być samozasysająca i jak najtańsza 
    • Przez Belaruss820
      Witam. Mam problem z wałkiem przekaźnika mocy. Cofnął się tak że nie da rady go zdjąć z walka rozrzutnika. Ten zatrzask się wysunął i wałek poszedł za kanał. Jakiś prosty sposób jest na to aby go zdjąć?
    • Przez ROLNIK7
      Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem prostownika z możliwością rozruchu, o takiej mocy abym mógł zapalić na nim każdy ciągnik o każdej porze roku! Jeśli ktoś wie jaki byłby najodpowiedniejszy( ile amperowy) i z jakiej firmy oraz z jakimi wiąże się to kosztami, byłbym bardzo wdzięczny! Liczę na wasze porady!
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??