Skocz do zawartości
ursusek-360

Przyczepność c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
seweryn20    658

Poza zwiększeniem nacisku kół na podłoże nie ma innej metody w tym ciągniku.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    658

Tylko jakie? Ta imitacja obciążnika z 60-ki?  Lepsze są z 4011 czy 355. 

Jeżeli masz już ciągnik dociążony to co ty jeszcze chcesz?

karol210    12

mozesz założyć kola np.od bizona(przystawka do felgi musisz dospawac), mozna wlac w tylne kola w c360 wody 80%

seweryn20    658

Proponował bym gąsienice albo stalowe koła z ostrogami z ursusa c-45. 

seweryn20    658

Jeżeli 60-ka ma problem uciągnąć trzyskibowca przy orce na 10 cm to powód może być tylko jeden....... łyse gumy. Korzystaj z blokady i dociążaj koła pługiem.

seweryn20    658

Na piachu ci nic nie pomoże poza może szerszą oponą. Takie podłoże nie zapewnia przyczepności. 

Tylne koła dociążysz pługiem orając na regulacji siłowej bez kółka podporowego. Ale żeby to działało jak należy pług musi być wciągany w ziemię a piach raczej tego nie robi. 

Edytowano przez seweryn20

ursusek-360    46

Ostatnio orałem rędzinę i było trochę mokro a podnośnik miałem na regulacji pozycyjnej i ciągnik zatrzymał się w miejscu i zaczął się ślizgać a po przełączeniu na siłową to poprostu była inna orka

a1fe26c2    36

Jak wysoki masz bieżnik na tylnych kołach?

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

balcerek1    91

Ciśnienie powietrza 0,8 atmosfery.Koło od pługa zamontować na samym końcu pługa i tylną skibę ustawić na kole a przednią podtrzymywać na podnośniku i już jesteś dociążony.Bynajmniej ja tak na swoich górkach piaskowych stosuje i idzie bez problemu.

BIZULEK    7

Orka bez sprawnej regulacji siłowej w C 360 jest niemożliwa nawet przy dobrych gumach ,po przełączeniu podnośnika idzie nawet na gladkich

locke    291

Albo nalać do dętek ciecz niezamarzającą jak jest podane w instrukcji.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Przez yacenty
      Witam!
      powoli decydujemy sie z ojcem na przejscie na duze bele slomy, do tego bedziemy raczej potrzebowac TURa
      co myslicie zeby zalozyc TURa do 3p?
      nie bedzie za lekki ciagnik? jak to sie bedzie spisywalo?
      macie moze podobny ciagnik z turem?
      jak wyglada sprawa załadunku, rozładunku bel albo duzych wiazek przy uzyciu tura?
      jak wyglada sprawa robot ziemnych? podsuwania obornika?

z góry dzieki za informacje

doradzcie tez jakiego tura szukac? nowego na co patrzec przy sprzecie uzywanym?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez pawlus224
      Mamy z tato okazje kupic orginał c-360 3p z 1987roku z przebiegiem 2,5tys mth w którym silnik jest raczej do remontu bo podobno coś stuka.Ciągnik ten wstępnie kosztuje 10 tys zl,ale stoi kilka lat niejeżdżony a przedtem pracowali na nim różni najemnicy więc dodatkowo jest pogięty , ma orginalne opony . Ogólnie wygląda brzydko , ale poza silnikiem nikt niczego nie rozkręcal. Czy warto kupić ten ciągnik? chodzi mi o to czy sie to opłaci,bo co do mocy itp. to mam juz jednego 3p więc wiem co i jak.
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???