Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Rozsiewacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam chciałbym się dowiedzieć opini o rozsiewaczu Unia mx 850 premium.Jak się sprawdza czy warto go kupić.Jestem nastawiony na ten rozsiewacz i chcę wiedzieć czy warto go kupić.

nunu85    172

sprawdź dobrze rame czy nie pordzewiała, bo w zależnosci od egzemplarza (nie wiem czy blachy czy zabezpieczenia korozyjnego) niekŧóre gniły na potęgę, inne sie w miare trzymały.

Mój np z 2004 ma juz tak pognitą ramę (mino czyszczenia i konserwowania), że mysle max 2-3 lata i sie przegryzie na wylot. Słowem masakra.

Sasiad ma n 2 lata młodszego, i jeszcze wiele rdzy ie widac.

Z resztą o tych unijnyhc rozsiewacach masz cały temat na kilka podstron.Jego poczytaj i bedziesz wiedzial wiecej.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale jak ci się sprawuje jak sieje

Wiadomość z agroFakt.pl

Pomotchojna    0

A ja polecę rozsiewacze UPR firmy POMOT Chojna.

Robione są na licencji firmy TRANSPREAD.

Więcej informacji na stronie POMOT Chojna oraz w Google pod hasłem TRANSPREAD.

Pozdrawiam

Łukasz

nunu85    172

No ale jak ci się sprawuje jak sieje

oprócz tej rdzy jest ok, sieje równo, ustwienia wysiewu też dosc precyzyjne.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A otwieranie i zamykanie jak masz hydrauliczne czy mechaniczne?

nunu85    172

na hydraulike. Jak narazie jeszcze ten mechanizm nie zawiódł- aczkolwiek sprężyny juz mocno nadwyrężone przez korozje.

10X bardziej wygodnie niżby za kazdym razem miał sie odwracać i ręką szarpać.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak to prawda bo tak to ino trzeba przesuwać te wajche.A wracając do tych Pomot Chojna to one są za dórze

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam 
      Mam pytanie odnośnie rozsiewacza A konkretnie obrotów walka 
      Czy to nie robi różnicy jak pojadę na obrotach walka 540 a 540e? 
      Prędkość wtedy będzie taka sama a mniejszym gazem mogę jechać, dodam że mam niektóre wąskie pola 😞
    • Przez luki84i
      Witam!!! Szukam instrukcji obsługi do rozsiewacza Bogballe EXW Trend oraz komputera Calibrator 2003 w jezyku POLSKIM. Jesli ktos posiada to prosze o kontakt w celu skserowania (zapłace)  lub sprzedazy tych instrukcji
    • Przez Chudy1217
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?

• Przez padelec
      Chcę kupić rozsiewacz nowy polski Promar 600 l i zastaniawiam się czy będzie on chodził i sypał nawóz równo? Wiadomo cena jest dość niska i trochę odstrasza, jednakże dealer ma tylko takie i miałbym go w cenie innego sprzętu. Jak myślicie brać go? :wacko:
    • Przez DamianDF
      Cześć. 
      Czy ktoś wie jak i czy w ogóle jest to wykonalne, mianowicie zakupiłem rozsiewacz Rauch mds 721 i rozchodzi sie o próbe kręconą??
      Może ktoś ma podobną maszynę i podałby przybliżone wartosci wysiewu do ustawień rozsiewacza? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.