Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darkdevil

ustawienie sprzęgła pilne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darkdevil    9

Witam miałem przymusowy remont silnika w moim masseyu 375 przy okazji nabiłem tarcze od sprzęgła i zplantowałem docisk i teraz mam mały kłopot jak je ustawić bo przy zdejmowaniu nie spojrzałem jak było ustawione chodz i tak było troche żle ustawione bo krzywo brało i troche szarpało przy ruszaniu także jak by ktoś mógł mi pomóc jak powinno byc ustawione odległości z góry dziękuje za każde porady

Mrmagyster    30

Masz ciągnik, pracujesz nim, naprawiasz coś od czasu do czasu i nie masz do niego instrukcji obsługi / instrukcji napraw? Skąd masz pewność że ktoś ci poda odpowiednie dane do regulacji sprzęgła ? Myślisz że ktoś zna dobrze te dane na pamięc?

darkdevil    9

no zobacz jakoś instrukcji napraw jakoś ni w cholerę nie mogę nigdzie znaleźć a ty się od razu czepiasz jak byś nie miał nic do roboty . a pewności nigdy nie ma ale może nóż widelec ktoś ma taką wiedze albo ewentualnie może sprawdzić więc czemu nie spróbować i zapytać się czasem na forum piszą mechanicy co znają się na robocie i czasem coś doradzą

Wiadomość z agroFakt.pl

Mrmagyster    30

W internecie nie ma fakt, ale najlepiej sobie kupić choć tanie nie są :/ Nie rzucam się tylko lepiej jest miec pewne dane, bo niektórzy się nazywają mechanikami a nie powinni ;)

Mikruss    71

instrukcja obsługi nie zawiera serwisówki  a dorwac serwisówke tez nie jest  łatwo więc teksty typu "kup sobie to się dowiesz" są troche nie na miejscu, a po to jest forum by sie dowiedziec

nie trzeba zadnej serwisówki tylko troche pomyśleć. jak chcesz to sie odezwij na priv to ci powiem jak je ustawić. niektórzy mechanicy niestety bez serwisówki nie istnieją.pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Riko
      Witam Mam problem z hamulcem ręcznym.
      Napiszę na wstępie, że się zaciąga linka działa dobrze, nie wiesza się.
      Po ściągnięciu dekla za lewym kołem znalazłem część, którą wysyłam w załączniku.

Przypuszczam że jest to element z mechanizmu hamowania ręcznym i dlatego nie działa.
      Czy to jest od hamulca czy od czegoś innego?
      Znalazłem również 2 trybki, a stuka mi II bieg. Czy możliwe że ,mogły się one tam pod dekiel dostać z tych zębatek od 2 biegu?

• Przez Mirek17
      Mam propozycję kupna oleju do skrzyni GL4. Co o tym oleju sądzicie???
    • Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec