Skocz do zawartości
rechot1992

new holland 8070 silnik

Polecane posty

rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam takie pytanie. Jakie silniki wychodzily w nh 8070? czy były w nich może silniki deutz? Jaki silnik jest najlepszy w tych kombajnach? Za pomoc z góry dziekuje:)

rechot1992    0

u znajomego korba bokiem wyszla w silniku forda. silnik 2 lata temu po kapitalce i taki zonk. w silnikach mercedesa om 352 a tez ponoc to bardzo czesto sie zdarza. a czy przystawka ta do korpusu silnika z kolami na pasy klinowe jest taka sama jak w mercedesie i fordzie?

Wiadomość z agroFakt.pl

detom    18

icek1 może rozwiniesz swą dość filozoficzną wypowiedź...?

Podstawowym silnikiem był ford 2714ET turbo 140KM montowane były również dwa silniki mercedesa 140 i 155 KM oraz jeden fiata 155KM ale nie znam modeli. Który lepszy ?

-ford -zaczyna być krucho z częściami do tych silników , oszczędnie obchodzi sie z paliwem

-mercedes trwały ale sporo pali i części drogie

-fiat - nie mam pojęcia , nie miałem do czynienia z takim czymś :)

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marko73
      Witam w kombajnie New Holland TC 5050 kilka razy dziennie mam problem z włączeniem wysypywania zboża . Muszę maszynę kilka razy kompletnie  wyłączyć , czasami chwilę odczekać i potem znowu włącza mi się funkcja wysypu zboża . Ramię/lejek spustowy  mam rozkładany hydraulicznie siłownikiem i to zawsze działa poprawnie .  Proszę o pomoc  gdzie szukać przyczyny usterki  bo w  dni kiedy jest ładna pogoda staje się to strasznie irytujące  gdyż  ciągu dnia traci człowiek czas i jest zupełnie bezradny . Może miał już ktoś z Państwa podobną usterkę ? Proszę o poradę . 
    • Przez michal_xs
      Panowie , nawalil mi czujnik paliwa w kombajnie a nowy oryginalny w grenne 500zl , macie gdzieś dostep do innych tańszych czujników? Inne polskie od np ursusow nie pasują
    • Przez PronarekP5
      Witam jak w temacie potrzebuje się dowiedzieć jak wyjąć albo rozebrać silnik zmiany obrotów nagarniacza, nie chce zmieniać obrotów, a chce wyjąć i zobaczyć czy działa na krótko albo co ciężko idzie by naprawić, pomóżcie jak się dobrać bo odkrecilem to to wydawało się że go trzyma i nie chciało się to rozejsc a nie chce siła by czegoś nie zniszczyć. Pozdrawiam i myślę że ktoś pomoże bo żniwa tuż tuż...
    • Przez Jakusz998
      Witam ,
      Posiadam ciągnik T7.200 na skrzyni Range Command z dodatkowym biegiem eko C7 i zastanawia mnie do ilu obrotów powinien zbic ten bieg przy maksymalnej prędkości, bo oczywiście zbija ale tylko do 1900obr/min a wszedzie gdzie dowiaduje się ludzie mają po 1650obr. I moje pytanie jeśli faktycznie mogą byc mniejsze to gdzie problem jesli ciagnik miał tak od nowości? 
    • Przez Kamil1025
      Witam macie jakieś opinie dotyczące tego kombajnu? Może jest jakiś użytkownik? Mam zamiar zmienić Bizona rekorda na taki sprzęt właśnie i jestem ciekaw jak sprawują się te kombajny. Z góry dzięki za odp. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.