Skocz do zawartości
rechot1992

new holland 8070 silnik

Polecane posty

rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam takie pytanie. Jakie silniki wychodzily w nh 8070? czy były w nich może silniki deutz? Jaki silnik jest najlepszy w tych kombajnach? Za pomoc z góry dziekuje:)

icek1    178

Jaki jest silnik najlepszy na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi

rechot1992    0

u znajomego korba bokiem wyszla w silniku forda. silnik 2 lata temu po kapitalce i taki zonk. w silnikach mercedesa om 352 a tez ponoc to bardzo czesto sie zdarza. a czy przystawka ta do korpusu silnika z kolami na pasy klinowe jest taka sama jak w mercedesie i fordzie?

Wiadomość z agroFakt.pl

detom    18

icek1 może rozwiniesz swą dość filozoficzną wypowiedź...?

Podstawowym silnikiem był ford 2714ET turbo 140KM montowane były również dwa silniki mercedesa 140 i 155 KM oraz jeden fiata 155KM ale nie znam modeli. Który lepszy ?

-ford -zaczyna być krucho z częściami do tych silników , oszczędnie obchodzi sie z paliwem

-mercedes trwały ale sporo pali i części drogie

-fiat - nie mam pojęcia , nie miałem do czynienia z takim czymś :)

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stempos1980
      Koledzy potrzebuje dobrać do pompy  silnik elektryczny jedno fazowy ewentualnie 3 fazowy silnik wolno obrotowy  do 500 obr max.jest silników multum ale ciężko coś znaleźć z takimi obrotami
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez Radek88
      Witam
      Jak w temacie mam problem z zaworem z pneumatyki.
      Po nabiciu powietrza przez sprezarke zawor jakby nie zamyka się do końca, ucieka nim powietrze przez co działa cały czas sprężarka.
      Zawór był oczyszczony, jednak nic to nie dało po rozlożeniu go nie zauważyłem jakiś zużytych części, dzwoniłem do serwisu to powiedzieli że zamówią zestaw naprawczy ale już pół roku zamawiają i nadal nie mają.
      Miał ktoś może podobny przypadek? 
      Wiecie może gdzie można kupić taki zestaw, albo ewentualnie cały zawór? Pytałem u siebie w kilku sklepach i nigdzie nie mogę zamówić.
       Zdjęcie zaworu rzuce jutro.
      Pozdrawiam

• Przez memek26
      panowie do new holland tl 90 chcę kupić agregat uprawowo siewny ? jaki zapewne 2,5m nie wiem czy podnieśie z wałem rurowym packera moze kupić nadbudoway ?
    • Przez ursus330d
      Witam zregenerowałem pompę paliwową od fergusona 165.Silnik pracuje ładnie nic się nie dzieje tylko lecz mam wrażenie ze przed remontem jeździł szybciej.Miało by to związek z pompą ??