Skocz do zawartości
rechot1992

new holland 8070 silnik

Polecane posty

rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam takie pytanie. Jakie silniki wychodzily w nh 8070? czy były w nich może silniki deutz? Jaki silnik jest najlepszy w tych kombajnach? Za pomoc z góry dziekuje:)

rechot1992    0

u znajomego korba bokiem wyszla w silniku forda. silnik 2 lata temu po kapitalce i taki zonk. w silnikach mercedesa om 352 a tez ponoc to bardzo czesto sie zdarza. a czy przystawka ta do korpusu silnika z kolami na pasy klinowe jest taka sama jak w mercedesie i fordzie?

Wiadomość z agroFakt.pl

detom    18

icek1 może rozwiniesz swą dość filozoficzną wypowiedź...?

Podstawowym silnikiem był ford 2714ET turbo 140KM montowane były również dwa silniki mercedesa 140 i 155 KM oraz jeden fiata 155KM ale nie znam modeli. Który lepszy ?

-ford -zaczyna być krucho z częściami do tych silników , oszczędnie obchodzi sie z paliwem

-mercedes trwały ale sporo pali i części drogie

-fiat - nie mam pojęcia , nie miałem do czynienia z takim czymś :)

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ares
      Witam.
      Szukałem w internecie ( może i słabo), ale nie mogę znaleźć. Otóż poszukuję dwóch części jak na zdjęciu. Pierwsza część to najprawdopodobniej tarcza sprzęgłowa składająca się z sześciu okładzin, połączonych sprężyną po obwodzie. Drugą częścią są tak jakby przekładki (czarne na zdjęciu). Powinno być ich 9 sztuk, a mam 8 (zaginęła). Czy ktoś z Was zna sklep internetowy, w którym kupiłbym powyższe części?. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• Przez klaas
      Witam w moim 96 padł silnik chyba więc czy mogę zamontować silnik z samochodu mam na oku om 421  .
    • Przez kaamil12
      wymieniał ktos filtry adblue new holland t7 t6? gdzie je szukać 
    • Przez lgruchala
      Poszukuje ciągnika około 200 km w cenie do 200 tysięcy. I zastanawiam się czy lepiej kupić starszego Fendta czy nowszego New Hollanda w tej samej cenie? Jaka jest wasza opinia?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.