Skocz do zawartości
rechot1992

new holland 8070 silnik

Polecane posty

rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam takie pytanie. Jakie silniki wychodzily w nh 8070? czy były w nich może silniki deutz? Jaki silnik jest najlepszy w tych kombajnach? Za pomoc z góry dziekuje:)

icek1    178

Jaki jest silnik najlepszy na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi

rechot1992    0

u znajomego korba bokiem wyszla w silniku forda. silnik 2 lata temu po kapitalce i taki zonk. w silnikach mercedesa om 352 a tez ponoc to bardzo czesto sie zdarza. a czy przystawka ta do korpusu silnika z kolami na pasy klinowe jest taka sama jak w mercedesie i fordzie?

Wiadomość z agroFakt.pl

detom    18

icek1 może rozwiniesz swą dość filozoficzną wypowiedź...?

Podstawowym silnikiem był ford 2714ET turbo 140KM montowane były również dwa silniki mercedesa 140 i 155 KM oraz jeden fiata 155KM ale nie znam modeli. Który lepszy ?

-ford -zaczyna być krucho z częściami do tych silników , oszczędnie obchodzi sie z paliwem

-mercedes trwały ale sporo pali i części drogie

-fiat - nie mam pojęcia , nie miałem do czynienia z takim czymś :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal2511
      WITAM.
      Od niedawna posiadam deutza fahra dx 4.51. mam problem gdyz sie strasznie grzeje pracach polowych . jak na ciagnik 85 km to powinien sobie dawac rade bez problemu z siewnikiem amazone d7 3 metry a ty szok strasznie sie grzeje dochodzi prawie do konca. podobnie z agregatem uprawowym 3 metrowym. nie daje sobie zbytnio rady. znajony na podobnej mocy ciągnik i bez problemu sobie daje rady z zestwem uprawowo-siewnym 3 metry a moj ma problemy z samym agregatem . pdobnie z siewka do nawozy jedno osiową gdzie nasypie tone nawozy i juz jest priblem a stara sześdziesiątka sobie daje rade bez problemu. co może być z nim?

PROSZE O PORADY
    • Przez kokosik12
      Witam serdecznie. Mam Władimirca z 87r. jest to bardzo dobry i wdzięczny traktor lecz ma jedną (małą) wadę. :mellow: . Dlatego więc chciałbym spytać co myślicie o podwyższeniu mocy poprzez wymianę silnika na piękny cztero cylindrowy z mercedesa w123 ''beczka''. myślę że poj. 2.4-3.0 powinna wystarczyć. Ma on ok. , z tego co pamiętam od 60 do 125 KM przy ok. 4000 obr/min. Wiem ze skrzynia biegów może tej mocy nie wytrzymać lecz gdyby zrobić ogranicznik wciśnięcia pedału gazu to może udało by się uzyskać jakieś (przy silniku 125 konnym) 50-60 KM przy obrotach rzędu 1900-2000 obr/min. i to by były maksymalne obroty. oczywiście pomyślałem także o wałku sprzęgłowym , który należało by wzmocnić(pogrubić). poza tym oczywiście jakaś nowa rama pod silnik.
      Dzięki temu mój nie zastąpiony władzio miał by bardzo przyjemny dźwięk no i trochę więcej koni.to tylko jedna z przemian. w mojej koncepcji praktycznie sam korpus skrzyni bięgów i zawartość pozostaje seryjne. Może się uda.
    • Przez 12345678910
      Tak jak w temacie.Przy 10godzinach orki spala ok.2l oleju silnikowego brak wycieków , wydobywa sie dym z pod odpowietrznika miski olejowej i korka wlewu oleju wysoka temp. oleju 120stopniC według wskazań czujnika temp .oleju.
      z góry dziękuję.
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez kaseton
      Witam, mam pytanie bo w imt 577 jest silnik s -44a . Czy tuleje i tłoki podejdą  tam z perkinsa ?bo oryginalnych do silnika s 44a nigdzie nie ma.