Skocz do zawartości
AdrianTe

śmigło bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdrianTe    0
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A do czego Ci to? załóż osłonę boczną i nie będziesz miał problemu ze śmieciami na chłodnicy.

Sadek    478

Jak się nie mylę to napęd jest wzięty z napędu podajników.

Coś w tym stylu wykonaj i będziesz bardziej zadowolony : http://www.agrofoto....62-bizon-z056/#

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

Mareczek78    1

U mnie na wsi też jeden miał podobny patent, tyle ze to śmigło to była wielka szczotka. Napęd wzięty z koła, które napędza podajnik kłosowy.

moim zdaniem pomysł średni, wygląd kiepski.

Ja mam blachy i jest git

Chłodnica jak jest dobrze wymyta łatwo się nie zapycha. Trzeba wszystkie dziury zlikwidować w zabudowie chłodnicy (np przy węzach) by nie wpadały do komory chłodnic jakieś słomki, suche liście z jęczmienia itp, to chłodnicę czyszczę 2-3 razy w sezonie sprężarka. Olejowe codziennie perzedmuch*ję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Famer21
      Witam, zamienię Super Bizon zo-56 86r, na inny. Oczywiście dopłacę kwotę wartości. Bizon garażowany, zadbany, wszystko wymieniane na bieżąco kosił areał 22ha co rok, od 13 lat, więc wiele nie kosił, choć kupiony z Prywatnego gospodarstwa w dobrym stanie. Może pracować jako kolejny na innym gospodarstwie, po remoncie, choć obecnie nic mu nie dolega, ale... . Nie posiada kabiny tylko daszek, z oryginalnym z fabryki rozdrabniaczem do słomy, który chodzi, choć ramy nadają się do "wzmocnienia" - obecnie na stałe jest przyspawany.
      Pisać PW jak coś.
    • Przez mateuszsoja1
      Witam, chciałbym zamątować wiatraki do kabiny bizona, chciałbym takie aby było w miarę chłodno i można było zamknąć kabinę. Myśle że 2 lepsze by wystarczyły jakie polecacie lub jakie macie zamątowene we swoich bizonkach? Proszę o linki do wiatraków w komentarzach z góry dziękuję za odp ;D 
    • Przez rabit500
      Witam zwracam się do użytkowników bizonów. A mianowicie czy może mi ktoś podpowiedzieć w którym miejscu znajduje się przekaznik zalanczajacy sygnał dzwiekowy. Gdy jest zanik cisnienia albo coś się zatka. Bo albo ktoś go gdzies przeniósł albo ja poprostu nie umiem go znalesc. Jesli temat był już poruszany to przepraszam i prosze o wskazówkę gdzie tego szukać bo wyszukiwarka na telefonie nie powala skutecznością.
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów