Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marttinj23

john deere 1188 problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marttinj23    0

witam koedzy po przekreceniu kluczyka w kombajnie bez zapalania silnika ciagle trabi sygnal awayrjnosci nie pala sie zadne lampki w srodku o jakiejs awari czy cos gdzie szukac przyczyny sygnal wyje przerazliwie trąbi nawet jak sie uruchomi silnik gdzie szujkac przyczyny??????

dzyndza123    3

Być może coś jest nie tak z czujnikiem,chyba znajdują się one pod kabiną ale nie jestem pewien.W grę wchodzi elektryka więc dobrze gdyby ktoś ogarnięty w tej dziedzinie rzucił na to okiem

Grześ    3

sprawdź bezpiecznik 11 albo 12, może któryś z czujników nad wytrząsaczami ci się zacioł

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    485

w starszych modelach byly 2 czujniki nad wytrzasaczami i jeden w zbiorniku ziarna,

moze to poprostu wina przycisku

odlaczaj wszystko po kolei i moze znajdziesz przyczyne Twoich zmartwien ;)

macko25    5

no u mnie też trąbi i odłączyłem kabel od sygnału sygnał znajduje się na środku na samym dole pod deską rozdzielczą ja nie znalazłęm od czego to tak trąbi a czujniki nad wystrząsaczami czy od zapchania słomy są pod inny sygnał podłaczone czyli pod kabiną jest sygnał

zukasz    2

sprawdź czujniki zapchania nad klawiszami i z tylu nad sieczkarnia, prawdopodobnie gdzies kable zepsute

wieslaw16    46

Witam,zobacz czy masz czujnik przegrzania silnika, jest on montowany w chłodnicy w górnej jej części, mógł się zepsuć i sygnalizuje awarię, jeśli dochodzi kabel do chłodnicy do czujnika, to raczej tam jest przyczyna trąbienia ,odłącz ten kabelek i zobacz czy przestanie trąbić, lub któryś z tych jak podają koledzy :rolleyes: Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luxtomasz
      Kombajn Deutz-Fahr 5485HT nie można uruchomić!
    • Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Tomasz3p
      Witam otóż ciągnik ma mało mocy tak jak by silnik był bardzo ''miękki''. Czy może być to wina pompki paliwowej. Czy może jest jakaś inna przyczyna, miał ktoś taki problem? 
    • Przez maslo200
      witam zakupiłem ciągnik  mam do niego wszystkie umowy kupna sprzedaży od pierwszego właściciela  nawet star rachunek że zakupił  go na własny użytek  ciągnik był rejestrowany jest wpisany nr rejestracyjny dzwoniłem do wydziału komunikacji i powiedzieli żeby wysłać ksero dokumentów dostałem odpowiedz że  nie mają już o tyle lat wstecz dokumentów potwierdzających rejestracje ciągnika   do ciągnika nie mmam dowodu ani tablicy i zastanawiam czy da sie coś zrobić czy jedyne wyjście kupić papiery z góry przepraszam jeśli to nie ten dział i prosił bym o przeniesienie za pomoc z góry dziękuje