Skocz do zawartości
Tigon

JD 5090R CZY 6090MC

Polecane posty

Tigon    3

Witam , moje pytanie brzmi który ciągnik wybrać i czym one się różnią , a tak wgl to ktoś posiada coś z tych nowych serii 60mc/rc i jak one się sprawują? , ciągnik ma pracować z turem

Edytowano przez Tigon

Tworkowiak    103

5R już nie kupisz - zostały wycofane z oferty, a w ofercie są tylko nowe 5M. 6MC/RC to tak jakby ciągniki 6M i 6R w kompaktowych rozmiarach. Po części zastąpiły 5R.

Tigon    3

Właśnie ze mam ofertę na 5r , ogólnie jutro ma z nią przyjechać diler a tak dzwoniąc po sprzedawcach to tu i tam są jeszcze dostępne

Wiadomość z agroFakt.pl

Tworkowiak    103

No właśnie - "jeszcze" dostępne. To już ostatnie egzemplarze - tak jak stare 5M. Ile ma KM ten 5R i ile kosztuje? Wczoraj na wystawie pytałem o 5080M i o nowego 5085M. Pierwszy kosztuje ok. 145 000 netto, a drugi ok. 20 000 zł droższy.

Tigon    3

5r ok 180 netto a Mc coś 10-15k droższy , moc po 90 km :)

Edytowano przez Tigon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co myślicie o rolnictwie precyzyjnym (AMS)? Duży to jest koszt żeby takie coś posiadać?
    • Przez Joda
      Witam!
      Otóż sprawa jest prosta. Chciałbym zakupić jakiś nowy ciągnik do mojego gospodarstwa o powierzchni 50 ha.
      Myślałem już na paroma traktorami w przedziale mocy 120-160 KM ( jeśli będzie dobra cena to nawet o mocy 180 KM )
      Szczególnie do gustu przypadła mi marka Valtra. Myślałem już nad paroma modelami tej marki, szczególnie do gustu przypadł mi model T153H
      Co o tym sądzicie ?
      Co wy byście mi polecili ?
      Jestem otwarty na wasze propozycje
      Pozdrawiam
    • Przez fokmen
      Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?
    • Przez damianoooo
      Witam. Mam zamiar kupić ciągnik o mocy 100-120km i nie wiem czy wybrać claas/ renault ares czy John Deere 6420 lub podobny (4cyl)
      Mianowicie chodzi mi oto czy warto jest dać 20 tyś więcej za jd. czy też claas jest lepszy. Patrząc na ogłoszenia to za podobny rocznik John Deere trzeba dać 20 tyś więcej niż za claas. Proszę o wyrażenia opinni właścicieli tych ciągników. Dodam jeszcze, że ciągnik ma być używany zarówno w transporcie jak i w pracach polowych.