Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kosmo357

Lamborghini Nitro 120 T4i - cena

Polecane posty

Kosmo357    0

Witam serdecznie jaka jest cena Lamborghini Nitro 120 T4i wyposażony w klime, 4 wyjścia hydrauliczne, przedni tuz i wom?

Wiadomość z agroFakt.pl

antoni1    12

no bo ja nie miałem zdolności i problemy ze zrozumieniem więc z konieczności jestem rolnikiem bo tu nie jest wymagane wyksztalcenie a tylko dobre zdrowie i mięsnie do pracy a rolnictwa się uczę obserwując innych a oni mówią iż najlepszym ciągnikiem jest john dere

Edytowano przez antoni1

janczar810    249

A co do wypowiedzi powyżej owe stwierdzenie odnosi się do rolnika 50-60 lat ubiegłego wieku gdzie ożywano konia i jak to "mądrze" określiłeś "dobre zdrowie i mięsnie do pracy ". A co do całego stwierdzenia takich pyszałków którzy uważają ze wiedza wszystko i gdy komuś adekwatnie zwróci się uwagę ze źle to jeszcze własnie teksty podobnego znaczenia i niby uświadamianie danej grupie zawodowej jakimi sa. nieudacznikami >?<

Edytowano przez janczar810

mati00733    7

Antoni1 a ty jakiej marki ciagnik masz?rozumiem ze JD-skoro sie wypowiadasz jako ,,znafca,,.tak sobie tylko sie domyslam,bo w galerii pustka,wiec albo uzupelnij galerie o zdjecia co potwierdzi Twoje rozeznanie w kwesti danej maszyny,albo poprostu zamknij mor...,bo dosc denerwujacym jest fakt,ze ktos ma najwiecej do powiedzenia w kwestii maszyn,z ktorymi wcale nie maja doswiadczenia.

Kosmo357 w jednym z odcinkow Agromachiny,byl wlasnie test Nitro,polecam:)odcinki online sa na necie

janczar810    249

oj widzę iż kolega ma kopleksy

e

powiem tak internet ma owszem wielkie zalety m.in. dostęp do ogroma wiedzy ale jak człowiek natyka takie teksty to az krew sie burzy a tWOJE głupio mądre od-pyskówki nic nie wnoszące i reprezentujące (nie ubliżając przedszkolu) przedszkolny poziom.

Dyskusja z takimi oryginalnymi osobowościami nic nie da.

Co do ciagnika nasuwa sie jedno pytanie czy to nie za drogo jak na 120km ale stylistyka nitro powala wszystkie marki jak i ten kolor.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez Piotrus89
      Ludzie, opiszcze co wiecie na jego temat, ile pali, na co trzeba zwrócic uwagę podczas eksploatacji, czy awaryjne są i komfort pracy. Pozdro !!
    • Przez pawel03
      witam.
      mam problem z moim lamborghini z 93 roku. posiadam go od niedawna i nie moge znalezc zadnego korka do wlewu oleju hydraulicznego i tak samo do spuszczenia azeby go wymienic. nie trzyma mi cisnienia. kiedy jest zimny mam 4 bary (co i tak wedlug mnie jest malo bo powinno byc 6) a jak sie rozgrzeje do spada nawet do 2 i trzeba go trzymac na obrotach zeby dalo sie normalnie skrecac i obracac plug czy podnosic... mam pewne przypuszczenie ze ten korek znajduje sie nad walkiem. jest tam jakis korek ale nie mam pojęcia czy to jest to. z gory dziekuje za podpowiedzi.
    • Przez KrzychuM
      co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???
    • Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?