Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adam521

silnik hydrauliczny do c330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mencher_21    0

niby tak, ale aby silnik raz sie obrocil to trzeba 1,5 obr pompy, wiec nie bardzo..

Jeśli pomogłem kliknij STRZAŁKĘ W GÓRĘ :)

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    247

A co chcesz nim napędzać?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez claas4
      Witam  Podczas pracy c330m gdy jest jej ciężko lub się kopie to co jakiś czas coś chrupie w tylnym moście  Co to może być ? A tak w ogóle jaki był by koszt wymiany wałka ataku z talerzem i łożyskami ? Pozdrawiam 
    • Przez pedro2
      Witam. 
      Mam w planach montaż zgarniacza płytka ściółka jeden rząd, problem jest z murkami na płycie. Czołowy zaraz za oborą da się jakoś przykleić bo szambo 3,5m od budynku, dając siłownik w oborze zostanie tylko 3m prasy na zewnątrz. Pytanie jak robić czy wycinać płytę do fundamentu pod murek? co jest raczej niemożliwe bo musiał bym przewrac zbrojenie. 
      Czy dac co metr słupy z dwuteownika? Dziurę wykuć, dwa druty przeciąć i na te pół metra kolega by mi świdrem na koparce wybrał otwory, ustoi taki przylep? 
      Największy problem jest z murkiem od strony wjazdu do obory, szambo zachodzi pół metra na wjazd więc jest niemożliwe żeby dac murek obok bo zagrodze wjazd. Jak to ugryźć? O ile na czołowy nie będzie takiego naporu obornika to na boczne już  ciśnie. Bez murka raczej nie da rady bo będzie się rozpływać na wjazd? Czy dac prasę kierunkową z ujściem w lewą stronę? 
      Niemam pomysłu jak przykleić ten murek na szambie, proszę o jakieś podpowiedzi 
    • Przez Fendt612
      Mam parę pytań dotyczący silnika Fendt 612
      1.Z jakim momentem powinna być dociągana głowica( na forum wyczytałem że z siłą od 200 od 210Nm, ale nie jestem pewien czy nie za duża)
      2. Z jakim momentem powinny być dokręcane stopy korbowodów
      3. Jaki luz zaworowy należy ustawić
      Bardzo prosze o odp.
    • Przez empro24
      Witam , mam do zaoferowania olej przekładniowy GL4 80 w firmy berda w cenie 30 zł za 5l
      - olej hydrauliczny firmy BERDA HL 46 w cenie 27 zł 5 l
      - turdus 15 w 40 w cenie 53 zł 5 l
      - agrol u (lotos) 46 zł 5l
      - agrol stu plus 10 w 30 (lotos) w cenie 58 zł 5l
      superol cc (lotos) 39 zł za 5 l
      Superol Alanda 42 zł za 5l
      Superol Milwus w cenie 41zł za 5 L
      ilości ograniczone w tych cenach,
      wysyłka do 5 opakowań koszt pakowania i wysyłki 25 zł
    • Przez Czosneek
      Witam, dzisiaj z ciekawości ponieważ mam ciągnik rozebrany praktycznie do zera przed malowaniem i stoii na pniakach chciałem zakręcić tylną piastą, i gdy kręciłem w takim kierunku jak jadąc do przodu druga piasta kręciła się w drugą stronę, gdy wrzuciłem bieg nie było oporu i kręciło się tak samo, dopiero później zauważyłem kiedy kolega przyszedł że na luzie kręcąc obydwiema piastami do przodu da sie kręcić, natomiast na biegu niby nie, i tu moje zastanowienie czy to normalne kiedy kręcę jedną piastą?